www.xzone.cz - Jdeme hráčům naproti

Dotazy na email: xzone@xzone.cz či tel: 415 652 090MŮJ ÚČET

» Zapomněli jste své heslo?

» Jak získáte registraci?

PLATFORMY

Právě tu nakupuje

  •   109 zákazníků

Informace
AKTUÁLNÍ NOVINKY

LittleBigPlanet 3

LittleBigPlanet 3

PS4, PS3

PLOŠINOVKA
Hadrový Sackboy je zpět a tentokrát má s sebou partičku tří nových kamarádů. Čtyřnohý Oddsock, malý ptáček Swoop a hřmotný silák Toggle, vám pomohou zachránit fantasticky barevnou a originální planetku Bunkum.

od 1599,- Kč

Assassins Creed - American Saga

Assassins Creed - American Saga

PS3, X360

AKČNÍ
Speciální edice velkolepé ságy, kde najdete všechny tři díly odehrávající se na Americkém kontinentě. Revoluční Assassins Creed 3, pirátský Black Flag a také netradiční Liberation HD.

od 1099,- Kč

The Vanishing of Ethan Carter

The Vanishing of Ethan Carter

PC

ADVENTURA
Netradiční mysteriózní adventura, ve které budete vyšetřovat zmizení malého chlapce v zapadlém městečku a přilehlém lese. Díky takřka fotorealistické grafice hra nabízí neopakovatelnou atmosféru.

499,- Kč

Company of Heroes 2: Ardennes Assault

Company of Heroes 2: Ardennes Assault

PC

STRATEGIE
První singleplayer rozšíření válečné strategie vás přenese do mrazivého pekla ardenských lesů, kde došlo k litým bojům nejen s nepřítelem, ale také drsnou přírodou.

899,- Kč

Middle-Earth: Shadow of Mordor

Middle-Earth: Shadow of Mordor

PS3, X360

AKČNÍ
Svět Pána prstenů, jak ho ještě neznáte. V hlavní roli hraničáře Taliona se vydáte na temnou a velmi osobní cestu pomsty, během které Sauronova armáda přijde o pár hladových krků. Nyní i na PS3 a X360.

od 1299,- Kč

Escape Dead Island

Escape Dead Island

PC, PS3, X360

AKČNÍ
Přijďte na kloub zombie apokalypse ve vtipné akční odbočce ze světa Dead Island. V komiksové grafice budete masakrovat zombíky po stovkách zbraněmi na blízko i na dálku.

od 699,- Kč

WWE 2K15

WWE 2K15

PS4, XONE

SPORTOVNÍ
Nová éra WWE her nabízí unikátní atmosféru wrestlingových zápasů, ze které se vám rozbuší srdce. V novém herním módu provedete svoji hvězdu celou autentickou kariérou až na vrchol.

od 1799,- Kč

Konzole PlayStation 4 500 GB + GTA V

Konzole PlayStation 4 500 GB + GTA V

PS4

KONZOLE
Výhodné balení černé konzole PlayStation 4 a nejlépe hodnocené hry roku Grand Theft Auto V. Vychutnejte si přepracovaný svět Los Santos ve FullHD rozlišení, s novým obsahem a nekonečnými hodinami zábavy.

11690,- Kč

DALŠÍ NOVINKY


© 2007 - (X)zone.cz