www.xzone.cz - Jdeme hráčům naproti

Dotazy na email: xzone@xzone.cz či tel: 415 652 090MŮJ ÚČET

» Zapomněli jste své heslo?

» Jak získáte registraci?

MENU

Právě tu nakupuje

  •   193 zákazníků

Informace

AKTUÁLNÍ NOVINKY

Cities: Skylines Deluxe Edition

Cities: Skylines Deluxe Edition

PC

STRATEGIE
Budovatelská strategie na jakou jsme už dlouho čekali! Vybudujte svou vlastní metropoli od úplných základů, až po vzkvétající velkoměsto. Pozorujte své občany a pečlivě se o ně starejte.

699,- Kč

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V

PC

AKČNÍ
Legendární GTA V konečně přichází také na vaše PC. Vychutnejte si jednu z nejlepších her všech dob v tom nejhezčím a nejobsáhlejším provedení. 4K rozlišení, nové textury, video editor a mnoho dalšího...

1399,- Kč

Mortal Kombat X

Mortal Kombat X

PC, PS4, XONE

BOJOVKA
Nejznámější bojová série vstupuje do nové generace. Mortal Kombat X přináší nebývale filmový styl s novou hratelností, ještě brutálnějšími chvaty a interaktivním prostředím.

od 999,- Kč

Ride

Ride

X360, XONE

ZÁVODNÍ
Milovníci jedné stopy osedlejte stovku motorek všech známých značek a ukažte, co ve vás je na reálných i smyšlených tratích po celém světě. Nyní i na Xbox One a X360.

od 1199,- Kč

The Sims 4: Hurá do Práce

The Sims 4: Hurá do Práce

PC

SIMS
V prvním velkém rozšíření The Sims 4 se se svými Simíky vydáte do práce. Budete pátrat po zločincích, zachraňovat životy v nemocnici, hledat mimozemský život v laboratoři a mnohem více.

899,- Kč

Dark Souls II: Scholar of the First Sin GOTY

Dark Souls II: Scholar of the First Sin GOTY

PC, PS4, PS3, X360, XONE

AKČNÍ RPG
Vylepšená edice Dark Souls 2 se všemi DLC je tady, aby vám opět pocuchala nervy. Těšit se můžete na podstatně hezčí grafiku i extra náročné nepřátelé v nových lokacích.

od 999,- Kč

Mario Party 10

Mario Party 10

WII

PÁRTY HRA
Oblíbená Mario Party míří poprvé na Wii U. Zahrajte si za hlavního záporáka Bowsera v nových minihrách, až proti čtyřem dalším hráčům v roli Maria a jeho přátel.

999,- Kč

Xenoblade Chronicles 3DS

Xenoblade Chronicles 3DS

WII

AKČNÍ RPG
Oblíbené akční RPG si nyní můžete zahrát i na 3DSku! Nová verze nabízí 3D zobrazení, podporu druhého displeje a bonusový mód s prohlížením postav nebo poslechu soundtracku.

1049,- Kč

DALŠÍ NOVINKY


© 2007 - (X)zone.cz