www.xzone.cz - Jdeme hráčům naproti

Dotazy na email: xzone@xzone.cz či tel: 415 652 090MŮJ ÚČET

» Zapomněli jste své heslo?

» Jak získáte registraci?

PLATFORMY

Právě tu nakupuje

  •   194 zákazníků

Informace
AKTUÁLNÍ NOVINKY

Lords of the Fallen - Limited Edition

Lords of the Fallen - Limited Edition

PC, PS4, XONE

Hardcore fantasy RPG od tvůrce Zaklínače, které se s vámi vůbec nebude mazlit. Po vzoru Dark Souls si zde každý úspěch musíte pracně vybojovat. Počítejte tak s neustálou výzvou a obrovskými nepřáteli.

od 1099,- Kč

SingStar: Ultimate Party

SingStar: Ultimate Party

PS4, PS3

Do televize si netroufáte, ale přesto chcete být superstar? Se SingStarem žádný problém! Popadněte mikrofon (nově stačí i telefon) a zazpívejte si desítky hitů sami či společně s přáteli, podnapilý či střízlivý. Je to jen na vás.

od 749,- Kč

Freedom Wars

Freedom Wars

PSVITA

Země, rok 102013. Každý přestupek je zde tvrdě trestán vězením na milion let. Jako jeden z vězňů si ale trest můžete snížit vojenskou službou, proti obrovským abductorům. Využijete toho v akčním RPG s co-opem až pro čtyři hráče?

749,- Kč

Stronghold Crusader 2

Stronghold Crusader 2

PC

Stronghold je zpátky. Budujte vlastní hrady a dobívejte ty nepřátelské v real-time strategii ze staré školy. Hrajte za nelítostného Richarda Lví Srdce či arabského bojovníka za svobodu Saladina.

899,- Kč

Just Dance 2015

Just Dance 2015

PS4, PS3, X360, XONE

Nejprodávanější taneční hra na světě v novém ročníku přináší více než čtyřicet 40 hitovek, na které si můžete zatrsat s rodinou či přáteli v několika nových módech.

od 999,- Kč

Civilization: Beyond Earth

Civilization: Beyond Earth

PC

Legendární Civilizace ve sci-fi kabátku. Prozkoumejte nové světy, kolonizujte planety a poznávejte mimozemské rasy v klasické tahové strategii, tak jak ji máme už dlouhá léta rádi.

1099,- Kč

The Walking Dead: Season Two

The Walking Dead: Season Two

PC, PS4, PS3, X360, XONE

Očekávaná druhá sezóna The Walking Dead je konečně tady! Pomozte malé Clementine přežít zombie apokalypsu a ovlivněte příběh vlastními rozhodnutími, až do nervy drásajícího finále.

od 999,- Kč

Shadow Warrior

Shadow Warrior

PS4, XONE

Klasická střílečka v novém podání. Taste legendární katanu a pomocí přesně zacílených švihů rozsekejte nepřítele nebo aktivujte některý ze speciálních útoků a zmasakrujte celou hordu zuřivých protivníků.

od 999,- Kč


© 2007 - (X)zone.cz