www.xzone.cz - Jdeme hráčům naproti

Dotazy na email: xzone@xzone.cz či tel: 415 652 090MŮJ ÚČET

» Zapomněli jste své heslo?

» Jak získáte registraci?

PLATFORMY

Právě tu nakupuje

  •   197 zákazníků

Informace
AKTUÁLNÍ NOVINKY

Farming Simulator 2015

Farming Simulator 2015

PC

Populární zemědělský simulátor přináší v novém ročníku řadu novinek. Kromě zbrusu nové grafiky je to hlavně multiplayer, kdy se až s 10 přáteli můžete starat o vlastní farmu, nově také můžete kácet lesy a chovat více zvířat.

559,- Kč

NBA Live 15

NBA Live 15

PS4, XONE

Letošní ročník NBA přichází díky pokročilému skenování s fotorealistickým vzhledem hráčů a více než stovkou nových pohybů, které se vám rozhodně jen tak neokoukají. K tomu přidejte novou AI a citlivější ovládání a máme tu parádní basket.

od 1699,- Kč

WWE 2K15

WWE 2K15

PS3, X360

Nová éra WWE her nabízí unikátní atmosféru wrestlingových zápasů, ze které se vám rozbuší srdce. V novém herním módu provedete svoji hvězdu celou autentickou kariérou až na vrchol.

od 1599,- Kč

Lords of the Fallen - Limited Edition

Lords of the Fallen - Limited Edition

PC, PS4, XONE

Hardcore fantasy RPG od tvůrce Zaklínače, které se s vámi vůbec nebude mazlit. Po vzoru Dark Souls si zde každý úspěch musíte pracně vybojovat. Počítejte tak s neustálou výzvou a obrovskými nepřáteli.

od 1099,- Kč

SingStar: Ultimate Party

SingStar: Ultimate Party

PS4, PS3

Do televize si netroufáte, ale přesto chcete být superstar? Se SingStarem žádný problém! Popadněte mikrofon (nově stačí i telefon) a zazpívejte si desítky hitů sami či společně s přáteli, podnapilý či střízlivý. Je to jen na vás.

od 749,- Kč

Freedom Wars

Freedom Wars

PSVITA

Země, rok 102013. Každý přestupek je zde tvrdě trestán vězením na milion let. Jako jeden z vězňů si ale trest můžete snížit vojenskou službou, proti obrovským abductorům. Využijete toho v akčním RPG s co-opem až pro čtyři hráče?

749,- Kč

Stronghold Crusader 2

Stronghold Crusader 2

PC

Stronghold je zpátky. Budujte vlastní hrady a dobívejte ty nepřátelské v real-time strategii ze staré školy. Hrajte za nelítostného Richarda Lví Srdce či arabského bojovníka za svobodu Saladina.

899,- Kč

Just Dance 2015

Just Dance 2015

PS4, PS3, X360, XONE

Nejprodávanější taneční hra na světě v novém ročníku přináší více než čtyřicet 40 hitovek, na které si můžete zatrsat s rodinou či přáteli v několika nových módech.

od 999,- Kč


© 2007 - (X)zone.cz