www.xzone.cz - Jdeme hráčům naproti

Dotazy na email: xzone@xzone.cz či tel: 415 652 090MŮJ ÚČET

» Zapomněli jste své heslo?

» Jak získáte registraci?

PLATFORMY

Právě tu nakupuje

  •   63 zákazníků

Informace
AKTUÁLNÍ NOVINKY

Stronghold Crusader 2

Stronghold Crusader 2

PC

Stronghold je zpátky. Budujte vlastní hrady a dobívejte ty nepřátelské v real-time strategii ze staré školy. Hrajte za nelítostného Richarda Lví Srdce či arabského bojovníka za svobodu Saladina.

899,- Kč

Just Dance 2015

Just Dance 2015

PS4, PS3, X360, XONE

Nejprodávanější taneční hra na světě v novém ročníku přináší více než čtyřicet 40 hitovek, na které si můžete zatrsat s rodinou či přáteli v několika nových módech.

od 999,- Kč

Civilization: Beyond Earth

Civilization: Beyond Earth

PC

Legendární Civilizace ve sci-fi kabátku. Prozkoumejte nové světy, kolonizujte planety a poznávejte mimozemské rasy v klasické tahové strategii, tak jak ji máme už dlouhá léta rádi.

1099,- Kč

The Walking Dead: Season Two

The Walking Dead: Season Two

PC, PS4, PS3, X360, XONE

Očekávaná druhá sezóna The Walking Dead je konečně tady! Pomozte malé Clementine přežít zombie apokalypsu a ovlivněte příběh vlastními rozhodnutími, až do nervy drásajícího finále.

od 999,- Kč

Shadow Warrior

Shadow Warrior

PS4, XONE

Klasická střílečka v novém podání. Taste legendární katanu a pomocí přesně zacílených švihů rozsekejte nepřítele nebo aktivujte některý ze speciálních útoků a zmasakrujte celou hordu zuřivých protivníků.

od 999,- Kč

Konzole PlayStation 4 500 GB - Glacier White

Konzole PlayStation 4 500 GB - Glacier White

PS4

PlayStation 4 jako ozdoba vašeho obýváku. Bílá verze oblíbené konzole je krásný šperk a dokonalé herní zařízení v jednom. Balení obsahuje 500GB pevný disk a jeden ovladač DualShock 4.

10790,- Kč

Battlefield 4 Premium Edition

Battlefield 4 Premium Edition

PC, PS4, XONE

Ultimátní válečný balík. Battlefield 4 se všemi updaty a pěti datadisky, které přidávají dvacítku nových map a k tomu nespočet zbraní a vozidel. Vychutnejte si válečnou vřavu v online multiplayeru až pro 64 hráčů.

od 1099,- Kč

Project Spark

Project Spark

XONE

Project Spark je originální projekt vycházející exkluzivně na Xbox One, ve kterém můžete vytvářet vlastní úrovně, světy a během pár minut dokonce i celé hry!

1099,- Kč


© 2007 - (X)zone.cz