www.xzone.cz - Jdeme hráčům naproti

Dotazy na email: xzone@xzone.cz či tel: 415 652 090MŮJ ÚČET

» Zapomněli jste své heslo?

» Jak získáte registraci?

HERNÍ ŽÁNRY

Právě tu nakupuje

  •   204 zákazníků

InformaceINFORMACE O HŘE

Lineage 2 - The Chaotic Throne: Gracia

Lineage 2 - The Chaotic Throne: Gracia

Cena: 699 Kč
Nákupem získáte 27 kreditů
Dostupnost zboží:
Online obchod: vyprodáno

Herní žánr: Online - RPG hra
Lokalizace: anglický manuál

Diskuzní forum ke hře (207)                                                                            

Recenze v magazínech (1)**********70%

 POPIS

Hra obsahuje pnlou verzi hry Lineage 2 - The Chaotic Throne + všechny aktuální update včetně posledního Gracia, 45 dní hraní zdarma a barevnou mapu světa Aden.

Jedná se o online hru a ke hraní je nutné platit měsíční poplatky kreditní kartou nebo předplacenou herní kartou. Prvních 45 dní hraní je zdarma.

Hodně různorodý fantasy svět čeká všechny příznivce onlinových her v Lineage II navazujícím na původní hru stejného jména. I když slovo navazující v tomto případě není příliš na místě, neboť Lineage II se odehrává celých 150 let před událostmi v původní hře. Takže například král Decon, což je otec hlavní postavy v Lineage (jménem Depardieu), se v té době ještě ani nenarodil. To ale neznamená, že by vám mělo být, pokud jste měli tu možnost zahrát si Linegae I, vše naprosto cizí. V Lineage II totiž navštívíte místa, potkáte lidi a monstra, o kterých jste v původním titulu už určitě slyšeli. Lineage II vám dá na výběr z více ras než první díl, přičemž každá z nich má vlastní vývojový strom, schopnosti i způsob boje. Všechny ne-lidské rasy (Elf, Orc, Dwarf, Dark Elf) přitom můžou dosáhnout i takových zkušeností, jakých se při výběru lidského plemene nedoberete ani náhodou. V případě tohoto projektu, se tvůrci více zaměřili na skupinové bitky.

Minimální konfigurace

 
KONFIGURACE BUDE ZADÁNA, AŽ BUDE ZNÁMA OD DISTRIBUTORA HRY.
TOP HRY


© 2007 - 2016 (X)zone.cz