18 Wheels
PC

(5x)
299
Nákupem získáte 3 kredity
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Auta
 • Překonej svůj strach. Soustřeď se. Sleduj divoký terén, který tě hrozí stáhnout do propasti. Teď nesmíš chybovat!V této hře se vydáš na
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • petta

   tohle už vyšlo dávno no

  • sokol

   Nemá to být ETS2? Scs software snad jinou hru nechystá a extreme trucker už vyšel dávno :)

  • distephano

   tato hra se musi jmenovat jinak ne???
   Jelikoz mam doma druhy dil a ten vysel v roce 2011.

Hodnocení zákazníků (5)
Přidat hodnocení

Zklamání, tohle bylo šité horkou jehlou. Obrovská škoda a trestuhodně nevyužitý potenciál. Dle mého je to "simulátor" určený pro mládež 10-12 let stylu "spusť a jeď", pro starší fandy kamionů krok vedle.

No kdo má rád kamióny, koupit by si to měl.

Hra je velmi nepovedená až skažená radši sy kupte inačí dil ale hra je skažena

S kamionama jsme se seznámili už u Hard truck 1 i 2, ale žádná sláva i na svou dobu, proto tu přišla firma od výrobců kamionové hry Rig´n roll, a zpracovali námět kamionů velice vydařeně na svou dobu,,King of the road,,(KOTR), posléze začala éra SCS. Jediným revolučným a hratelným dílem byl PTTM, a další už bylo jen slabé zlepšení v podobě grafiky a rozsáhlosti. Fyzika tu nikdy nebyla a snad ani nebude. Teď
ke hře:
Hra se řídí dle stanoveného řádu. Nemůžete tunit kamion, tankovat, volat si o pomoc, a nenajdete tu klasickou mapu, ale jen vygenerovanou mapu s malým okolím. Jestli nemáte fotografickou paměť tak budete mít problémy jako já a mnoho z hráčů, a ten je, že neexistuje malá mapa, ani normální mapa, ale jen hnusná mapa při zmáčknutí defaultně tlačítka F1, a kliknutí vystornování se dostanete nazpět čímž si narušíte jízdu. SCS tímto dílem utvrdilo pravidlo, kterým se chce zničit.

no to si snad dělaj srandu ne?žádná kampaň žádná volnost prostě nic tak tohle hoši s CSC nebo odkud pos*ali byla by to fakt dobrá hra kdyby ji dotáhli do konce ale bez té volnosti to prostě nejde hrát když jsem to nainstaloval myslel jsem si že někde nastala chyba a poslali mi demo ale opravdu ne byla to plná hrá hnus nekupovat!!!!!!!!