300 Dwarves (PC DIGITAL)
DIGITAL

169
Nákupem získáte 6 kreditů
 • 169 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
 • Přístupný úvod do žánru tower defense Ručně kreslené scény a animace 32 vylepšených věží, mezi jinými uber věže se zvláštními schopnostmi 30 druhů nepřátel, od goblinských hord, až po létající nemrtvé Kampaň na záchranu království skládající se z 12 map a 2 mapy bitev po skončení kampaně Zažij PLNOU moc trpasličích sil na Tvém počítači!

  Království Fairbridge bylo tentokrát ušetřeno. Zatímco díky Tobě skončila bitva, válka pokračuje. Goblini, orkové a trollové se přeskupili v horách a jsou stále připraveni na další brutální invazi. Nejlepší, složité zbraně trpaslíků jsou nyní k dispozici. Ve Tvých rukou jsou zvláštní pravomoci legendárního arzenálu, který může konečně porazit krutého nepřítele.

  Využij výzbroj svých věží a vel svým bojovníkům, abys odrazil útočící nejsilnější bojovníky goblinů z království a snaž se rovněž odhalit tajemství jejich moci.

  Přesuň bitvu od hradeb do hor, jeskyní a do pouštních údolí v okolí Království. Vyber si svojí obrannou strategii tím, že umístíš své specializované trpasličí zbraně po celém bojišti. Inovuj, vylepši své zbraně a vstup hlouběji na území goblinů a band zlých podzemních tvorů. Změň průběh bitvy jako trpasličí velitel pomocí výbušnin, navázáním napadajících nepřátelských sil nebo vydáváním bojového pokřiku a posílením síly Tvé armády.

  Klíčové vlastnosti:

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí 300 Dwarves (PC DIGITAL)!