303 Squadron: Battle of Britain (PC DIGITAL)
DIGITAL

439
Nákupem získáte 17 kreditů

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Letadla, 2. světová válka
 • Mise a letecké souboje založené na skutečných každodenních potýčkách zdokumentovaných v Kalendáři bitvy jedním z účastníků Realistická fyzika a pohyb stíhacích letounů na základě jejich skutečných parametrů Režim mechanika letounů Hawker Hurricane z pohledu první osoby Otevřený svět Stanice Královských vzdušných sil Northolt se skrytými vedlejšími úkoly a postavami, které ovlibní vaši hru

  303 Squadron: Battle of Britain ukazuje život hrdinů 2. světové války z jedinečné perspektivy. Připojíte se k 303. stíhací peruti a budete bojovat s jinými piloty v realistických historických bitvách, ale také opravovat svá letadla v Režimu mechanika z pohledu první osoby. Otevřený svět Stanice Královských vzdušných sil Northolt vám umožní zažít každodenní život během války a objevit nepočítaně doplňkových vedlejších misí.

  Díky široké paletě dostupných rolí budete si moci vyzkoušet skutečný život členů stíhací eskadry a poznat důležitost každé role - od pozemní posádky až po pilota.

  Hra je založena výhradně na historických událostech. Všechny postavy, mise, dokonce mechanika letadel jsou přesně a realisticky odvzorovány tak, aby vám poskytly vzrušující, jedinečné a nenapodobitelné zkušenosti. A co je nejdůležitější, 303 Squadron: Battle of Britain to není jen hra, ale také hold složený všem hrdinům nejen 303. stíhací perutě.

  303. stíhací peruť byla založena v Británii v červenci 1940 a byla složena z pilotů polských a jiných národností. Bojovala po boku jiných jednotek RAF v bitvě o Británii. 303. stíhací peruť byla dobře známá díky hrdinství, nebojácnému postoji, přesnosti a profesionalitě. Během druhé světové války byla jednou z nejúspěšnějších jednotek Royal Air Force.

  Nyní se můžete dozvědět více o těchto hrdinech. A stát se jedním z nich.

  Herní vlastnosti:

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí 303 Squadron: Battle of Britain (PC DIGITAL)!