3DS Luigi's Mansion (3DS DIGITAL)
DIGITAL

1 009
Nákupem získáte 40 kreditů
 • 1 009 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: Nintendo StoreNintendo StoreLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Nintendo 3DS
 • Pro změnu Luigi zachraňuje Maria - poraďte si se strašidelnými duchy, zapeklitými hádankami a Luigiho vlastní nešikovností Vyzvěte bossy na další souboj a překonejte své skóre v novém Gallery Battle módu Luigi je vybaven baterkou - duchy ochromující Strobulb a samozřejmě vysavačem Poltergust 3000 Prozkoumejte dům s pomocí mapy, vystopujte duchy Boo a najděte jejich slabiny, to vše díky Game Boy Horror Elementální medaily umožňují Poltergust 3000 použít jako plamenomet nebo vodní dělo, což se hodí na řešení hádanek i porážení duchů První přenosná verze Nintendo GameCube klasiky! Posbírejte bohatství rozeseté a ukryté po celém domě
  D-d-duchové!

  Přišel čas vyluxovat šechny šmejdy, protože Luigi se vrací v první přenosné verzi této strašidelné klasiky. Potom, co vyhrál dům v soutšži, do které se nikdy nepřihlásil, musí porazit všechny bossy a rozlušit všechny hádanky, které se zde skrývají. Sledujte mapu na dotykové obrazovce, rozsviťte baterku, střílejte vodu, omračujte duchy a pak je uvězněte... dřív, než bude Mario navěky uvězněn!

  Všechny tyto skopičiny s chytáním duchů se vyplácí! Potom, co je všechny vysajete svým Poltergustem 3000, můžete shrábnout miliony ze skrytého bohatství pro našeho nešťastného hrdinu. Prohledejte všechny kouty s použitím mapy na Game Boy Horroru zobrazené na dotykové obrazovce a aktivujte Boo Radar, abyste mohli najít všechny duchy, které se v domě ukrývají. Až porazíte a pochytáte všechny bossy, můžete v galerii vybrat jejich obraz a zlepšit tak svoje skóre z daného souboje - nově ve 3DS verzi!

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí 3DS Luigi's Mansion (3DS DIGITAL)!