7,62: High Calibre (PC) DIGITAL
DIGITAL

129
Nákupem získáte 5 kreditů
 • 129 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Štítky: Tahové
 • 7.62 je taktická akční hra, sequel Brigade E5, podobná klasickým titulům jako je Jagged AllianceTM, X-ComTM, a Silent StormTM.

  Profesionální žoldák pátrá po ruské "obchodníkovi", který ukradl hromadu peněz svým "kolegům" a utekl do Latinské Ameriky, aby se zde skryl před trestem. Tenhle jednoduchý úkol se však brzy změní v intenzivní a nebezpečné dobrodružství, při kterém bude třeba brát mimo běžné věci v potaz také další faktory - komplikovanou politickou situaci, boje mezi místní armádou a rebely, nemluvě o nezbytnosti dobře si vybrat nejenom své spojence, ale taktéž své nepřátele.

  Sequel Brigade E5: Nová Jagged Union, nejlepší strategická hra podle GameLand Award 2005, "Best Computer Games", "GameLand" a "Game World Navigator" magazínů. SPM (Smart Pause Mode) soubojový systém kombinuje RTS dynamiku s plánováním vašich kroků ve hře na tahy. Přes 150 přesně modelovaných palných zbraní s možností jejich dalšího vylepšení. Různé tipy munice stejně jako rozsáhlý výčet vybavení. Nelineární příběh vám dává možnost učinit vlastní volby a dosáhnout tak jednoho z mnoha konců hry. Přes 30 žoldáků. Vylepšení grafický engine.

  © 2013 1C Company. Vyrobil Apeiron. Všechna práva vyhrazena. Využívá Bink Video. Copyright (C) 1997 - 2013 by RAD Game Tools, Inc. Všechna práva vyhrazena.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí 7,62: High Calibre (PC) DIGITAL!