A Stroke of Fate: Operation Valkyrie
DIGITAL

129
Nákupem získáte 2 kredity
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "7007043" ["cena"]=> string(3) "129" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "20" } }
 • 129 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Štítky: Detektivní
 • Operace Valkýra je velkolepý plán německého odporu na svrhnutí tyranské nacistické vlády. Standartenführer Gerhard Mayer, vlastenec, který pracuje v centrále říšské bezpečnosti, zjistí, že se Gestapu podařilo vystopovat spiklence. Udělá cokoliv pro to, aby mu bylo svěřeno vyšetřování, a pokusí se zmást Gestapo tak, aby pomohl odporu svrhnout nacistický režim a zastavit válku.

   

  Hlavní vlastnosti:

  Detektivní příběh z historického prostředí. Fotorealistická grafika ve vysokém rozlišení. Historická atmosféra s možností hrát ve stylu černobílých filmů. Detailně propracované místa, desítky postav, špiónské minihry.

   

   

  © 2011 Akella. Všechna práva vyhrazena.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí A Stroke of Fate: Operation Valkyrie!