Ace Patrol: Pacific Skies (PC) DIGITAL
DIGITAL

134
Nákupem získáte 5 kreditů
 • 134 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Štítky: Letadla
 • Proleťte se nad zrádnými vodami Pacifiku, kde pilotní esa přepisují historii bitev Druhé světové války! Zkušeně pilotují nejproslulejší americké a japonské stíhačky války v Pacifiku, a reprezentují tak námořnictvo nebo armádu. Vylepšujte vaše stíhačky, povyšujte vaše nejlepší piloty, aby se mohli naučit nové schopnosti, které se jim budou hodit při přepadání nepřátelských VIP, zachraňování zajatých pilotů nebo torpédování a bombardování nepřátelských cílů.

  Dokážete zvrátit průběh války? Nebo skončíte v plamenech pod palbou nepřátelského esa?

  Obsahuje:

  Zůčastněte se více než 180 misí zasazených do proslulých bitev Druhé světové války, jako Pearl Harbor, Midway a Guadalcanal. Pilotujte zkušeně letky amerických nebo japonských letadel a reprezentujte tak armádu nebo námořnictvo. Získávejte povýšení, vylepšení vybavení a pokročilé manévry. Upravte si váš profil pilota a letadla, abyste se v bitvě odlišili. Bitvy pro jednoho hráče & mise pro více hráčů s žebříčky nejlepších.

  © 2012-2013 Take-Two Interactive Software, Inc. Take-Two Interactive, Inc., 2K, 2K Games, Ace Patrol a příslušná loga jsou obchodní známky nebo registrované obchodní známky společnosti Take-Two Interactive Software, Inc. Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní značky a obchodní známky jsou majetkem příslušných vlastníků.

  Use of this product requires agreement to the following third party end user license agreement:  http://www.take2games.com/eula/

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Ace Patrol: Pacific Skies (PC) DIGITAL!