Agatha Knife (PC DIGITAL)
DIGITAL

299 
Nákupem získáte 11 kreditů
 • 299 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče
Štítky: 2D adventura
 • Vžijete se do role sedmileté Agathy, dívky trpící nespavostí, která prožívá vnitřní konflikt kvůli přátelství se zvířaty v řeznictví její matky a neochvějné lásce k pojídání masa. Vrhněte se na satirické dobrodružství díky této point-and-click adventuře, vydejte se na nepředvídatelnou cestu bizarním a ručně vytvořeným světem hry Agatha Knife. Ve snaze docílit toho, aby se zvířata nemusela bát nevyhnutelného osudu v řeznictví, ve kterém Agatha pracuje, vydáte se do náladového Psychotic Universe abyste našli odpovědi na tyto otázky.
  Po tom, co objeví náboženství, si Agatha rychle uvědomí, že může být použito jako cenný nástroj k vítězství nad zvířaty, potlačit jejich obavy a způsobit, aby se nebály smrti. Připojte se k Agathě, která se ujímá výzvy k vytvoření nového náboženství, Carnivorismu, která se snaží přesvědčit zvířata, že obětování jejich těla je klíčem k věčnému štěstí.
  Hádanky, satira, odkazy a mnohem víc:
  Satirická hra plná humoru, která vás láká do tmavých zákoutí každodenního života. Vytvořte si vlastní náboženství kousek po kousku. Výjimečná ručně tvořená grafika. Kontroverzní témata řešíte z pohledu dítěte. Prozkoumávejte dynamický a živý svět, který se vyvíjí jak vaše dobrodružství postupuje. Interakce s různými postavami a objevování jejich příběhů. Originální zvukový doprovod vytvořený tak, aby ladil s prostředím. Ponořte se do rozmarného Psychotic Universe, stejného světa, ve kterém se odehrává MechaNika, oblíbená první hra studia Mango Protocol.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Agatha Knife (PC DIGITAL)!