Age of Wonders III Deluxe Edition (PC/MAC/LX) Klíč Steam
DIGITAL

739
Nákupem získáte 29 kreditů
 • 739 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Štítky: Fantasy, Tahové
 • Age of Wonders III Deluxe Edition obsahuje:

  Age of Wonders III DLC Deluxe Edition

  Age of Wonders III

  Age of Wonders III je dlouho očekávané pokračování mnohokrát oceňované série strategických her. Děj se odehrává v úžasném světě fantasy. Age of Wonders III je založena na tahovém systému a spojuje prvky rolové hry s válečnými aktivitami a budováním impéria, přitom současně nabízí jak veteránům tak novým hráčům hratelnost nejvyšší kvality.

  Vytvoř impérium, které odzrcadlí tvůj charakter

  Vládni jako vůdce, kterého charakterizuje jedna z 6 dostupných tříd: Čaroděj, teokrat, lotr, generál, nejvyšší druid anebo specialista na technologii - drednot. Vypracuj silné dovednosti, pro každou třídu výjimečné, které ti umožní rozvíjet impérium a zbraň. Vyber si spojence mezi šesti hlavními rasami – lidmi, vysokými elfy, trpaslíky, orky, gobliny a drakony – a také mýtickými nestvůrami obývajícími svá sídla.

  Odhaluj a dobývej živý svět fantasy

  Odhaluj bohatý svět fantasy, při pohledu na něhož se tají dech, a prohledávej více než 50 různých míst plných pokladů. Rozšiřuj hranice svých území, buduj nové osady, podepisuj pakty s mocnými spojenci a vydobývej cenné suroviny. Ovládej magii schopnou ničit a nově tvořit kontinenty.

  Sváděj epické bitvy

  Rekrutuj legendární hrdiny, vybav je magickými zbraněmi a dovol jim vést do boje tvé armády. Rozdrť nepřítele, využívej přitom systém taktického boje na plně trojrozměrných  mapách. Staň se opravdovým stratégem. Nič obranné systémy měst. Nauč se flankovat a ovládni stovky schopností, kterými disponují tvé armády.

  Ovládni různé módy hry Age of Wonders III!

  Rozehraj obrovskou dějovou kampaň pro jednoho hráče, dostupnou dvěma stranám obřího konfliktu. Používej generátor map, abys mohl vytvořit vlastní scénáře. Soupeř v multiplayeru, ve kterém může bojovat až 8 hráčů.

  Pamatuj, že:

  Speciálně pro fanoušky jsme zpřístupnili nástroje pro editování map. Specifikace těchto nástrojů a hry Age of Wonders III se mohou různit, nejsou podporovány naší technickou podporou a jsou k dispozici pouze v anglickém jazyku. Spolupráce: Náhodné mapy a dříve připravené scénáře lze hrát hráči tvořícími spojenectví, kteří bojují proti nepřátelům řízeným počítačem. Lokální spolupráce: Náhodné mapy a dříve připravené scénáře lze hrát na jednom počítači v módu střídavé hry.

  Age of Wonders, the Age of Wonders logo, Triumph Studios and the Triumph Studios logo are trademarks of Triumph Studios B.V.. Copyright (c) 1999-2014 Triumph Studios. All Rights Reserved. All other trademarks and trade names are properties of their respective owners.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Age of Wonders III Deluxe Edition (PC/MAC/LX) Klíč Steam!