Agents of Mayhem: Day One Edition
PC

299
Nákupem získáte 9 kreditů
 • 299 Kč Skladem
 • 219 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamDoporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Sci-Fi, TPS, Vtipné, Open-world
Hra také dostupná pro:  XONE
 • DAY ONE EDICE OBSAHUJE
  - DLC rozšíření Legal Action Pending: Franchise Force & Carnage a Trois



  Autoři série Saints Row představují novou bláznivou akci v otevřeném světě. Budete v ní hrát za skupinku různorodých super agentů z celého světa, kteří bojují za záchranu Soulu proti zničujícím plánům superpadoušské organizace Legion.



  PŘEPÍNEJTE MEZI AGENTY
  Agents of Mayhem je čistě singleplayer střílečka z pohledu třetí osoby, ve které budete moci libovolně přepínat mezi třemi super agenty ve svém týmu. Každý agent má svůj unikátní herní styl, speciální schopnosti i možnosti pohybu. 



  RŮZNORODÁ BANDA
  Je jen na vás, jak si složíte svůj tým agentů. Můžete vybírat mezi specialisty na dálku, ranaři na blízko a vším mezi tím. Odemykatelné gadgety navíc umožňují upravit si agenta k obrazu svému, což ovlivní také vyvážení týmu a tím pádem se to projeví i do výsledku vaší mise. Každý agent má navíc svůj charakter a nejednou se s ním nahlas zasmějete.



  MĚSTO S DUŠÍ
  Hra se odehrává v Soulu blízké budoucnosti, který se zrovna vzpamatovává po posledním celosvětovém útoku Legionu. Ten je ve městě stále přítomen a má zde své plány. Otevřený svět nabídne šílenou akci na zemi, ve vzduchu, v budovách, v podzemí... jednoduše kdekoliv vás napadne.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 7/10

Zábavná městská akce, v níž vyniká především přepínání variabilních agentů s různými schopnostmi, výborná akční hratelnost a slušná nálož humoru. Agents of Mayhem dobře fungují jako samostatný titul a s přimhouřeným okem i jako nepřímý nástupce Saints Row. Jeho stín však tvůrci nedokázali překročit, navíc se zdá, že případný úspěch hry podkopali nejen vlažným marketingem, ale i nepříliš kvalitní technickou stránkou.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Agents of Mayhem: Day One Edition!