AGFPRO + Drone Kombat FPS Multiplayer (PC/MAC/LINUX) DIGITAL
DIGITAL

699
Nákupem získáte 7 kreditů
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "7149435" ["cena"]=> string(3) "699" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "20" } }
 • 699 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Herní předměty: Vývoj her
 • Zpětná kamera Zaměřování nepřátel Statistiky Tým/co-op Zobrazení spojenců, nepřátel a zdraví

  Tento balíček obsahuje:

  program AGFPRO 3.0 DLC Drone Kombat

   

  Většina funkcí AGFPRO v3.0 je kompatibilní s Unity 5 pro AGFPRO, Premium, Zombie FPS, Fantasy Side – Scroller, Drone Kombat, BattleMat Multiplayer a Voxel Sculpt! Přidali jsme nové ovládání postav i postavy samotné pro hráče akčních RPG a plošinovek. Tím, co tento update přináší, je SÍLA a RYCHLOST dovolující uživatelům vytvářet svěží scény naplněné objekty, vegetací a dalšími prvky.

   

  AGFPRO 3.0 je systém propracovaných nástrojů, které dává herním vývojářům a nadšencům možnost vytvářet herní levely, upravovat terén a vegetaci, a také systém světel a atmosféry.

   

  AGF je nezávislý produkt, který umožňuje vytváření herních úrovní a prostředí pro různé herní žánry. AGF běží na platformách: PC, MAC a LINUX.

   

  AGF je nástroj pro herní vývojáře, díky kterému je možno rychle vytvářet herní mapy, terén a design úrovní rychle a jednoduše. S více než 1000+ prvky, které jsou uživatelům k dispozici spolu s 48 přednastavenými tématy a 8 již vytvořenými mapami mohou nadšenci a vývojáři začít tvořit své hry během minut. AGFPRO v3.0 zahrnuje všechny nezbytné nástroje k importu AGF map do Unity3d Free a Pro 5.

   

  Vytváření herních úrovní a map v AGFPRO je jednoduché a zábavné. Každý teď může vytvořit své kvalitní herní mapy bez nutnosti znalosti programování, modelování, nebo animace.

   

  Hlavní prvky AGFPro v3.0:

  AGFPRO v3.0 nyní obsahuje devět (9) klíčových oblasti, respektive aplikací pro vývoj her a to včetně:

   

  AGF Launch Pad AGF World Editor AGF Construct App AGF Browser AGF Packager AGF Scene Loader ARGP Player (interní a externí) Platform Player (interní a externí) FPS Player (externí)

   

   

  Drone Kombat je rychlá akční FPS, ve které si vytváříte své vlastní mapy z řady modulárních objektů pro interiér i exteriér. DLC je zcela hratelné; pilotujete své vozidlo a sestřelujete nepřátelské drony.

   

  Drone Kombat podporuje:

  Single-Player Týmovou kooperaci Multi-Player až po 8 hráčů

   

  Hlavní prvky AGFPro v3.0:

  Boj pro jednoho hráče, kde čelíte dalším a dalším vlnám nepřátel Nový systém umělé inteligence – AI je součástí objektů, během hraní se zaznamenává chování hráče, takže se umělá inteligence učí a stává chytřejší Nepřátelští droni Motory s funkcí skoku – umožňují krátké úskoky, díky kterým se vyhnete nepřátelské střelbě Přes 50 objektů včetně vesmírné stanice nebo vesmírné lodi a všechny jsou odemčené pro použití v Unity 3D Seznam objektů – Výběr objektů a šablony přidány do AGFPRO Funkce vyhledávání – zadejte název objektu do vyhledávání provokaci objektu v editoru Dynamické vytváření šablon objektů ve vyhledávání zrychluje vytváření map

   

  Několik zbraní včetně primárních a sekundárních:

  Laserový quad kanón Rakety Magnetické miny Štíty Bomby Lékárničky

   

  Propracovaný HUD systém obsahuje:

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí AGFPRO + Drone Kombat FPS Multiplayer (PC/MAC/LINUX) DIGITAL!