AGFPRO + Zombie (PC DIGITAL)
DIGITAL

699 
Nákupem získáte 27 kreditů
 • 699 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
 • Začáteční lokaci Koncovou lokaci Umísťování nepřátel Variace zbraní Sbírání předmětů – zbraně, munice, život, atd. FPS Game Play Herní Game mechaniky Pět unikátních zombie modelů Volitelné sety animací pro každý zombie charakter Zničitelné aktiva Propojení scén – hráči mohou spojit startovní i konečné checkpointy hry svými výtvory za účelem nekonečného gameplaye Zvuky a zvukové efekty

  Tento balíček obsahuje:

  program AGFPRO 3.0 DLC Zombie

  Většina funkcí AGFPRO v3.0 je kompatibilní s Unity 5 pro AGFPRO, Premium, Zombie FPS, Fantasy Side – Scroller, Drone Kombat, BattleMat Multiplayer a Voxel Sculpt! Přidali jsme nové ovládání postav i postavy samotné pro hráče akčních RPG a plošinovek. Tím, co tento update přináší, je SÍLA a RYCHLOST dovolující uživatelům vytvářet svěží scény naplněné objekty, vegetací a dalšími prvky.

  AGFPRO 3.0 je systém propracovaných nástrojů, které dává herním vývojářům a nadšencům možnost vytvářet herní levely, upravovat terén a vegetaci, a také systém světel a atmosféry.

  AGF je nezávislý produkt, který umožňuje vytváření herních úrovní a prostředí pro různé herní žánry. AGF běží na platformách: PC, MAC a LINUX.

  AGF je nástroj pro herní vývojáře, díky kterému je možno rychle vytvářet herní mapy, terén a design úrovní rychle a jednoduše. S více než 1000+ prvky, které jsou uživatelům k dispozici spolu s 48 přednastavenými tématy a 8 již vytvořenými mapami mohou nadšenci a vývojáři začít tvořit své hry během minut. AGFPRO v3.0 zahrnuje všechny nezbytné nástroje k importu AGF map do Unity3d Free a Pro 5.

  Vytváření herních úrovní a map v AGFPRO je jednoduché a zábavné. Každý teď může vytvořit své kvalitní herní mapy bez nutnosti znalosti programování, modelování, nebo animace.

  Hlavní prvky AGFPro v3.0:

  AGFPRO v3.0 nyní obsahuje devět (9) klíčových oblasti, respektive aplikací pro vývoj her a to včetně:

  AGF Launch Pad AGF World Editor AGF Construct App AGF Browser AGF Packager AGF Scene Loader ARGP Player (interní a externí) Platform Player (interní a externí) FPS Player (externí)

  Zombie FPS Player je nové DLC pro Axis Game Factory AGFPRO a PREMIUM umožňujíc uživatelům vytváření vlastních zombie 3D stříleček z pohledu první osoby.

  Většina předností AGFPRO v3.0 zahrnuje kompletní kompatibilitu s Unity 5 pro AGFPRO, Premium, Zombie FPS, Fantasy Side – Scroller, Drone Kombat, BattleMat Multiplayer a Voxel Sculpt! Přidali jsme nové kontrolní prvky a charaktery pro ARPG i Platformer hráče! Co vskutku uvidíte je SÍLA a RYCHLOST, které tento update přináší, dovolující uživatelům vytvořit bujné scény naplněné aktivy, vegetací a dalšími funkcemi.

  Hlavní prvky Zombie DLC:

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí AGFPRO + Zombie (PC DIGITAL)!