AIM Racing (PC) DIGITAL
DIGITAL

16

Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.
 • 16 Kč
  Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Štítky: Sci-Fi
 • A.I.M. Racing vás vítá na planetě Polygon-4, kde spolu soupeří smrtící vozítka ze vzdálené budoucnosti, svištící závratným tempem prašnou atmosférou planety. Před lety lidé společně s Arlingy používali Polygon-4 k vojenským experimentům. Později sice testovací komplex opustili, inteligentní stroje jménem AIM však stále pokračují v plnění úkolu, pro které byly naprogramovány. Zdokonalovat se. AIM z klanu Reckoner za tímto účelem postavila síť tratí sloužících k otestování těchto víceúčelových bojových strojů v akci.

  Pokud se nebojíte úžasné rychlosti, smrtících pastí a plazmových výbojů schopných roztrhat váš závodní kluzák na kusy, A.I.M. Racing je hra přesně pro vás. Není zde potřeba šetřit peníze na nákup lepšího kluzáku ani přemýšlet, kde získáte lepší energetický zdroj pro výkonnější dělo. Klan vám dá všechno - musíte ale zvítězit!

  Přes 50 kol s šampionátu Přes 30 různých kluzáků Rozmanité taktiky jak zničit vaše oponenty Unikátní dynamika kluzáků Zrádné pasti a užitečné bonusy Rozsáhlý arzenál zbraní včetně min a raket Detailní statistiky po každém závodu ke zhodnocení vašich schopností Online záznamy rekordů Multiplayer

  © 2009 1C Company. Vyrobilo SkyRiver Studios. Všechna práva vyhrazena.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí AIM Racing (PC) DIGITAL!