Alien: Isolation - Nostromo Edition
XBOX

(2x)
799
Nákupem získáte 8 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Štítky: FPS, Hororové
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 18088
 • – Ponořte se do detailního prostředí Sevastopolu, nefunkční obchodní stanice na samém kraji vesmíru. Setkejte se se širokou škálou obyvatel ve světě zjizveném strachem a nedůvěrou.
  Objednejte si hru včas a získejte ji rovnou v limitované Nostromo edici obsahující bonusové DLC Crew Expendables.

  DLC Crew Expendables - Zde můžete hrát za jednoho ze tří přeživších členů posádky jen pár okamžiků po Brettově smrti v čelistech příšery. Coby Ellen Ripleyová, Dallas a Parker můžete prozkoumat Nostromo od obytné paluby až po strojovnu a spojeným úsilím za pomoci Lambertové a Ashe vylákat vetřelce do přetlakové komory.

  Poznejte skutečný význam slova strach ve hře Alien: Isolation. Horor zasazený do atmosféry neutuchající hrůzy a smrtelného nebezpečí. Patnáct let po událostech z filmu Vetřelec začíná Amanda, dcera Ellen Ripleyové, zoufalý boj o přežití a vydává se na misi, která má odhalit pravdu v případě zmizení její matky. V roli Amandy se budete pohybovat v neuvěřitelně nepřátelském světě a ocitnete se ze všech stran obklopeni zoufalými a panikařícími lidmi a nepředvídatelným a nemilosrdným vetřelcem.Bez výbavy a přípravy musíte hledat materiál v hromadách šrotu, improvizovat ve všemožných situacích a používat svůj důvtip. Ne jen proto, abyste ve své misi uspěli, ale jednoduše proto, abyste zůstali naživu.

  Postavte se všudypřítomné smrtící hrozbě
  – Zažijte neustálý strach, zatímco skutečně dynamický a učící se vetřelec bude využívat svých smyslů k tomu, aby vás ulovil a odpověděl na každý váš krok.

  Improvizujte a přežijte
  – Hackujte systémy, hledejte důležité součástky a vyrábějte předměty, které vám pomohou v každé situaci. Vyhnete se nepřátelům, odlákáte jejich pozornost, nebo se jim postavíte tváří v tvář?

  Prozkoumejte svět plný záhad a zrady
  – Ponořte se do detailního prostředí Sevastopolu, nefunkční obchodní stanice na samém kraji vesmíru. Setkejte se se širokou škálou obyvatel ve světě zjizveném strachem a nedůvěrou.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (2)

  • ixodes pacificus

   http://youtu.be/9VOYZUsWJsA

  • Lukesson

   Dobrý den, bude u Vás v prodeji také Nostromo edition? Údajně prý pro všechny předobjednávky budou tyto edice automaticky. Dík.

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 9/10

Jestli mě Alien: Isolation potěšil? No, že se ptáte. A co člověka, který navíc holduje hororům a s vetřeleckým univerzem ještě do styku nepřišel? Potěší i toho? Ne, pro něj je nový videoherní Vetřelec hrou roku a povinnost.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

nejlepší alien hra nedělá ostudu filmové předloze s nad se dočkáme pokračování

Určitě lepší než předchozí díly. Nezklame, ale ani nenadchne. Očekávala se horrorovější atmosféra. 1 vetřelec úplně stačí :-D

Sledujte nás na instagramu