Alien: Isolation - Safe Haven (PC DIGITAL)
DIGITAL

229
Nákupem získáte 9 kreditů
 • 229 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: České titulky
Štítky: FPS, Hororové
 • Vítejte v Safe Haven, třetím obsahovém přídavku pro hru Alien: Isolation, který představuje zcela nový Salvage mód. Jak dlouho dokážete přežívat?

  Našli jste jediný bezpečný úkryt na stanici Sevastopol, ale docházejí vám zásoby. Budete se muset vydat ven, splnit zadané úkoly a pak se bezpečně vrátit do úkrytu. Kdo na vás tam venku čeká? A co uděláte proto, abyste zůstali naživu?

  Zbrusu nový Salvage mód s mapou, která je dvakrát větší, než kterákoliv mapa z módu Survivor. Hrajte jako Hughes a získejte rychlejší přístup ke zbrani Bolt Gunu, brokovnici a EMP minám. Vyberte, zda chcete prozkoumat systémy Gemini nebo apartmány Bacchus.  Upozorňujeme, že Safe Haven je součástí Alien: Isolation Season Pass. Pokud jste si koupili Season Pass, dostanete se ke Safe Haven přes obchod ve hře.

  Alien: Isolation, Alien, Aliens, Alien 3 TM & © 2014 Twentieth Century Fox Film Corporation. Všechna práva vyhrazena. Twentieth Century Fox, Alien, Aliens, Alien 3 a s nimi spojená loga jsou registrovanými ochrannými známkami nebo ochrannými známkami Twentieth Century Fox Film Corporation. Herní software Alien: Isolation, kromě prvků patřících Twentieth Century Fox © SEGA. Vyrobeno společností The Creative Assembly Limited. Creative Assembly a logo Creative Assembly jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky The Creative Assembly Limited. SEGA a logo SEGA jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky SEGA Corporation. Všechna práva vyhrazena.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Alien: Isolation - Safe Haven (PC DIGITAL)!