Aliens Colonial Marines (PC DIGITAL)
DIGITAL

439
Nákupem získáte 5 kreditů
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "1000468" ["cena"]=> string(3) "439" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "10" } }
 • 439 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Štítky: FPS
 • Připojíte se k jednotce americké koloniální námořní pěchoty, která se chystá čelit útoku mimozemšťanů, intenzivnějšímu a strašlivějšímu než kdy dřív. Gearbox ve spolupráci se Segou přináší originální příběh z pera uznávaných autorů Bradleyho Thompsona a Davida Weddlea, jenž se vyznačuje sugestivní atmosférou, kterou jinak známe spíše z filmů. Díky nejnovějším technologiím přináší hra zcela nový, interaktivní zážitek ze setkání.
  Jako člen elitní jednotky budete mít k dispozici jak klasické zbraně, známé z podobných her (od pulsních pušek až po plamenomety), tak i zbrusu nové vybavení a dovednosti. Bojový systém je založen na skupinovém boji, takže budete muset využít vše, co budete mít k dispozici. Děj se odehrává ve stísněných prostorách a hrůzyplnou atmosféru ještě umocňuje jak působivý soundtrack, tak i četná překvapení a šoky. Příběh hry můžete hrát jak sami, tak i v kooperativním režimu pro celkem čtyři hráče, s nimiž můžete sdílet hororovou atmosféru. V tomto režimu se každý z vás stane členem koloniální námořní pěchoty a v každé misi sehraje důležitou roli.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • SLON SLONINUS HNUS LUPUS UBRUS UBRUSUS

   tuhle hru si asi nikdy kupovat nebudu protože je to ta NEJHORŠÍ HRA S VETŘELCAMA viděl jsem hromdu videí letsplaye a ta grafika je jak kdyby ji dělal amater nebo jak kdyby ta hra byla hooodně stará a to i half life 2 má hezčí a realističtější kvalitnější grafiku , alien vs predator nebo alien isolation jsou super hry s bezvadnou grafikou a tahle hra tu grafiku má fakt hnusnou odfláklou vypadá to jako první call of duty a i to mělo hezčí grafiku a kvalitnější ale proč ? co se stalo že to tak odflákli ? a ta grafika je taková no pohled na ní je smutný a tak jsem se těšil na tuto hru ale ještě že jsem se koukl na ty videa protože vím že to nemá cenu hrát efekty i grafika je nepříjemné hnusná rozmazaná prostě nekvalitní a mě zajímá proč ? co se stalo ? iže to takhle dopadlo a ta hra vypadá jako z roku 2000 i to wuake 4 nebo doom 3 má daleko lepší grafiku než tato hra, jsou na tuto hru alespon nějaké grafické mody ? nebo něco ?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Aliens Colonial Marines (PC DIGITAL)!