Aliens: Colonial Marines - Sběratelská edice
X360

699
Nákupem získáte 7 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Sci-Fi
 • Příběh hry z pera hollywoodské dvojky Bradley Thompson a David Weddle čerpá z alternativního (černočerného) zakončení druhého filmu, postupně se ale utrhne vlastním směrem, konkrétně na palubu vraku plavidla Derelict. Poručík Ellen Ripleyová je po smrti, žádný ze členů posádky lodi Sulaco z kolonie příznačně nazvané Hadleyho naděje (nyní spíše Oáza slizu a kyseliny), neuniknul. Historie marného odporu mariňáků proti zrůdným lovcům z hlubin vesmíru na Měsíci LV-426 je velkou neznámou. Vzhledem k nedostatečnému přísunu zpráv z první ruky zůstává jedinou možností prošetření nevysvětlitelného zmizení Hickse, Vasquezové, Hudsona a zbytku jednotky. Jediným skutečným důkazem je loď sama o sobě, nyní náhodně nesena vesmírem, hibernační komory otevřené vinou poplachu (požár na palubě) a neschopnost korábu spojit se se Zemí. Dějištěm nejprve kosmická loď U.S.S. Sulaco (Aliens) a pak nalezený vrak opuštěného plavidla Derelict. Plus nová prostředí navržená speciálně pro účely hry. V singleplayeru se nevyskytuje žádná ústřední postava, každou misi můžete hrát za někoho jiného ze čtyř členů americké jednotky koloniálních mariňáků. Některé mise projdete sami, jiné ve společnosti týmu. Umělá inteligence není skriptovaná, což vyústí v nepředpokládané situace. Pravděpodobně narazíte i na živé zástupce starodávné rasy Space Jockeys.
  Sběratelská edice obsahuje vysoce kvalitní limitovanou figurku Powerloader vs. Xenomorph, exkluzivní zbraně do multiplayeru Sonic Electronical Ball Breakers a Phase Plasma Rifle, exkluzivní level do hry USCM Academy Firing Range, dále podklady k misím, mapu lodi Sephora, průkaz rekruta, fotografie LV 426 Recon, nažehlovací odznak USCM, certifikát o výcviku USCM a to vše zabaleno do sběratelské krabičky Xeno Hive. Celé balení zde.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • manson

   hru jsem už smažil na xboxu a je to děs běs,nebrat!!!!!!!!!!možná pc verze bude hratelná ale xboxová stojí za ......

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Aliens: Colonial Marines - Sběratelská edice!

Mohlo by se vám líbit