Alt-Frequencies (PC) Klíč Steam
DIGITAL

169 
Nákupem získáte 6 kreditů
 • 169 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče
 • Nový druh narativní hry, která maže hranice mezi fikcí a realitou a zkoumá naše vztahy s mainstreamovými médii prostřednictvím prizmatu rozhlasových stanic. Vestavěné funkce usnadnění zpřístupňují hru široké škále lidí - včetně nevidomých a zrakově postižených hráčů. Hru oživuje rozmanité obsazení více než 20 úžasných umělců, včetně televizních, podcastových a YouTube osobností, takovými jako Jasika Nicole (Fringe, Welcome to Night Vale). Hra vznikla ve studiu, které stojí za kritiky oceňovanými hrami: A Normal Lost Phone a Another Lost Phone: Laura’s Story. 

  Co se stane, když všichni uvíznou ve stejné časové smyčce, aniž by o tom věděli?

  Alt-Frekvence to je tajemná zvuková hra, ve které používáte rádiové vlny k tomu, aby svět spatřil pravdu. Nahrávejte, převíjejte a vysílejte části rozhlasového vysílání, odhalte rozhlasové hostitele, konspirační teoretiky, politiky, ilegální aktivisty - a psa.

  Přerozdělením informací změníte to, co se stane v příští 3minutové časové smyčce, a ovlivníte tak informační cykly i životy lidí za nimi.

  Poslechněte si, jak se jejich osobní příběhy vyvíjejí ve světě, který se zdá stát na místě.

  Klíčové funkce:

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Alt-Frequencies (PC) Klíč Steam!