American Truck Simulator: Oregon (PC DIGITAL)
DIGITAL

299 
Nákupem získáte 11 kreditů
 • 299 Kč Skladem
 • 299 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: České titulky, Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, On-line multiplayer
Štítky: Auta, Manažerské
 • Více než 8000 kilometrů nových silnic 14 velkých měst, včetně Portlandu, Salemu a Eugene 13 velkých zastávek pro parkování a doplňování paliva Mnoho menších odpočinkových ploch a motelů kolem silnic 700+ zcela nových 3D objektů 25 unikátních, komplexních a realistických křižovatek 17 nových místních doků a průmyslových podniků Mhoho charakteristických míst, přírodních i postavených člověkem: Mt. Hood, Thors Well, Crater Lake, Crooked River Valley, Yaquina Head Lighthouse, Youngs Bay Bridge... Achievementy vztahující se k Oregonu

  Ke spuštění vyžaduje základní hru American Truck Simulator (verze pro Steam).

   

  Brázděte silnice Oregonu a obdivujte divokou krásu tohoto "Bobřího státu". Neustále zelená krajina se potká s pouštní scenérií i hustými městskými oblastmi, jako je Portland a Salem. Rozsáhlé lesy pokrývají zhruba 60 procent státu a spolu s mnoha řekami nejenže utvářejí typický západní ráz Oreginu, ale také tvoří důležitou součást státní ekonomiky.

  Oregon je jedním z geograficky nejrozmanitějších států v severozápadních USA. Je to 9. největší stát a se 4 miliony obyvatelstva 27. nejlidnatější. Jeho přírodní krása zahrnuje hluboké lesy, spoustu vodních ploch a řek a najdou se i sopky, táhlé pouště a pusté křovinaté buše.

  Klíčové vlastnosti

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí American Truck Simulator: Oregon (PC DIGITAL)!