Ancestors Legacy Artbook (PC DIGITAL)
DIGITAL

99
Nákupem získáte 3 kreditů
 • 399 Kč Skladem
 • 99 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Štítky: Historické, Real-time strategie
 • Hlavní prvky 4 hratelné národy a rozsáhlé tažení pro jednoho hráče inspirované historickými událostmi. Pokročilé taktické možnosti kombinující využití terénu, zkušeností i morálky. Kinematografická kamera, která vás vrhne přímo do víru bojů. Mimořádné vizuální zpracování poháněné technologií Unreal Engine 4. Strhující bitvy pro více hráčů. Efektivní správa zdrojů a budování osad. Přesné ovládání s nativní podporou herních ovladačů.

  Vyžaduje základní hru Ancestors Legacy (verze pro Steam).

  Digitální verze - Ancestors Legacys Artbook.

  Artbook na 50 stránkách obsahuje krásnou sbírku concept artů, 3D a 2D grafik od tvůrců Ancestors Legacy.

  Kapitoly:

  Příběh: jak jsme vytvářeli ručně kreslené 2D animace pro naši kampaň pro jednoho hráče. Postavy: cesta ke kompromisu mezi historickou přesností a cool vzhledem středověkých válečníků. Prostředí: navrhování architektury a osad tak, aby vypadaly skvěle a daly hráčům pocit expanze a růstu. Tým: jediná skupinová fotka celého týmu, kterou jsme pořídili během vývoje hry!

   

  O hře Ancestors Legacy

  Postavte se do čela své armády a vtrhněte během široké škály tažení do středověké Evropy. Vyberte si jeden ze čtyř dostupných národů – Vikingy, Anglosasy, Germány či Slovany – a pusťte se do dobývání, napadání a drancování nepřátelských táborů, vesnic i měst. Jen s plným zužitkováním dostupných taktických možností, využitím strategických výhod prostředí a prozíravým řízením dočasných základen a sídel dosáhnete zaslouženého vítězství.  Ancestors Legacy je historicky přesná real-time strategická hra ovlivněná historickými událostmi středověku. Hra kombinuje možnosti správy zdrojů a budování základen s rozsáhlými bitvami na rozlehlých bojištích, zpracovaných díky technologii Unreal Engine 4 do toho nejmenšího detailu. Díky strhující kinematografické akční kameře, která vás stiskem jediného tlačítka vrhne přímo víru dění, prožijete středověká krveprolití jako nikdy předtím.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Ancestors Legacy Artbook (PC DIGITAL)!