Ancient Wars: Sparta
PC

(1x)
199
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Štítky: Real-time strategie
Kód produktu: 12638
 • Kategorie

  PC / PC hry / Závody
  PC / PC hry / Strategie
  Hra Ancient Wars: Sparta hráče ve třech výpravných taženích zavede do impozantního světa Sparťanů, Peršanů a Egypťanů. Bojujte k získání nadvlády ve východním středomoří a použijte v rozsáhlých bojích charakteristické síly a schopností jednotlivých národů. Vyzbrojte své vojáky zbraněmi dle vašeho výběru a zbraněmi, kterých jste se zmocnili zabitím nepřítele. Použijte přírodních živlů - větru a ohně pro vaši strategickou výhodu. Umožněte svým dělníkům, aby zvyšovali hospodářskou úroveň svého území, zatímco za pomoci své posádky vylepšujete obranu svých měst a posilujete armádu válečnými loděmi, zbraněmi a jednotkami. Ancient Wars: Sparta je historická 3D RTS, která všem svým fanouškům nabízí oblíbenou hru s rozsáhlým množstvím nových a vylepšených vlastností. Poutavý příběh založený na reálných historických událostí 500 až 450 let př. Kr.27 odvážných misí v nádherném vyobrazení krajiny a prostředí v 3D grafice. Jedinečný design: Ozbrojte své jednotky širokou paletou zbraní. Použijte mocných hrdinů s různým postavením a schopnostmi.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (2)

  • alex

   Myslím si, že nemá cenu si kupovat hru v angličtině. Většina lidí si hru raději stáhne z internetu, když není vydána v češtině. Když se jim líbí tak až teprve potomsi ji koupí. Nebude si přece kupovat něco co je v angličtině a ještě ho to nebaví.

  • Jirka

   Hned bych to koupil ale hodne me stve ze to neni cesky protoze je mi teprve 14 a anglicky sice umim ale nevychutnam si to a hodne toho i tak neprelozim.Kdyby to bylo cesky tak objednavam okamzite.A nechapu jak nekdo nemuze mit rad cestinu ve hre protoze vsechny ktere znam maji radsi cestinu o 100 procent

 • Recenze (1)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Vcelku 3 dlouhé a propracované kampaně za Spartu, Peršany a Egypťany. Vynikající prostředí s kvalitním enginem spojené s příjemnou hratelností. K možnosti je i tvoření vlastních vojáků (upravování) Na historii se moc nedbalo, šlo hlavně o pořádnou řežbu v podání "RTS"
  • Vcelku dosti náročné na HW. Ukládání pozic není nejrychlejší stejně tak načítání misí (hlavně v multiplayeru) Po pár hodinách hraní hodně okoukané až stereotypní.

  Rozhodně doporučuji aspoň vyzkoušet, vytrvalí hráč se nebude nudit, navíc milovníci Antiky budou v sedmém neby. Cena dosti přijatelná za tuto hru. Rozhodně doporučuji. Příběh 7.5, Design 8.9, Hratelnost 7.9 Celkově 7.7

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu

dopravazdarma, dorucenizdarma
tombraider, darkhorsefigure, sberatelskafigurka
eldenring, shadowoftheerdtree
chainsawman, figurka
batman, premierafilmu
doplnkydodomu, doplnkydobytu, podsveti