Anno 1404 GOLD
PC

(4x)
399
Nákupem získáte 16 kreditů
Doporučený věk: Od 7 let
Štítky: Real-time strategie, Středověk
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 15110
 • Ve fascinujícím světě ANNO se hráč ponoří do jedinečné herní budovatelské strategie, vydá se k nádhernému ostrovnímu světu, ovládne záludnosti obchodu, diplomacie a ekonomie a postaví svá vlastní monumentální města. Nepřetržité opatrné a podrobné plánování pomůže zajištění potřeb občanů a tak i vzkvétání hráčova impéria.Objevte neznámé a úžasné země nejvzdálenějšího východu, země Orientu! Tato velmi vyspělá oblast vám přinese nespočet příležitostí. S pomocí nových spojenců budou vaše města prosperovat a stanou se mocnými metropolemi! Poznejte kulturu a technologie orientu. Naučte se diplomaticky jednat s cizí kulturou, sjednávejte dohody a zvyšte tak své diplomatické postavení. Objevte technologie a vyrábějte zboží jako keramiku, kávu, koberce a mnoho dalších. Přimějte poušť se zazelenat. Dovezte domů norii, silnou vodní pumpu, která dostane podzemní vodu na povrch. Podrobte si klimatické výzvy pustých ostrovů a zúrodněte suchou půdu. Setkejte se se sultánem a získejte si jeho respekt. Vztyčte ve svých městech impozantní monumenty a získejte si tak pozornost sultánů a králů. Čím vyšší bude vaše reputace, tím větší budou možnosti ve světě ANNO 1404. Přínos zemí Orientu, tucty vylepšujících objektů, nové upravitelné prvky a větší ostrovy a světy dají hráči spoustu volného prostoru k vyjádření jeho představ a vtisknutí jedinečnosti jeho městům. Díky hráčově představivosti a úplně novému grafickému enginu budou všechna města vypadat skutečně jedinečně! Hra je v češtině.

  Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Obsahuje Anno 1404 + Anno 1404 Benátky

  Ve fascinujícím světě ANNO se hráč ponoří do jedinečné herní budovatelské strategie, vydá se k nádhernému ostrovnímu světu, ovládne záludnosti obchodu, diplomacie a ekonomie a postaví svá vlastní monumentální města. Nepřetržité opatrné a podrobné plánování pomůže zajištění potřeb občanů a tak i vzkvétání hráčova impéria.Objevte neznámé a úžasné země nejvzdálenějšího východu, země Orientu! Tato velmi vyspělá oblast vám přinese nespočet příležitostí. S pomocí nových spojenců budou vaše města prosperovat a stanou se mocnými metropolemi! Poznejte kulturu a technologie orientu. Naučte se diplomaticky jednat s cizí kulturou, sjednávejte dohody a zvyšte tak své diplomatické postavení. Objevte technologie a vyrábějte zboží jako keramiku, kávu, koberce a mnoho dalších. Přimějte poušť se zazelenat. Dovezte domů norii, silnou vodní pumpu, která dostane podzemní vodu na povrch. Podrobte si klimatické výzvy pustých ostrovů a zúrodněte suchou půdu. Setkejte se se sultánem a získejte si jeho respekt. Vztyčte ve svých městech impozantní monumenty a získejte si tak pozornost sultánů a králů. Čím vyšší bude vaše reputace, tím větší budou možnosti ve světě ANNO 1404. Přínos zemí Orientu, tucty vylepšujících objektů, nové upravitelné prvky a větší ostrovy a světy dají hráči spoustu volného prostoru k vyjádření jeho představ a vtisknutí jedinečnosti jeho městům. Díky hráčově představivosti a úplně novému grafickému enginu budou všechna města vypadat skutečně jedinečně! Hra je v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (8)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   vlk: Hra obsahuje multiplayer, ale nakolik je po letech od vydání funkční bohužel netušíme :)

  • vlk

   zdravim když si objednam hru je tam zaveden i multák? děkuji za odpověd

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Yamihichi: Nebojte, zde kupujete klasickou krabičku s diskem a případně aktivačním klíčem. Bez problému si zahrajete :)

  • Yamihichi

   Chtěl bych se zeptat .Hru jsem si koupil u konkurenčního obchodu a hra mi nefunguje jelikož firma co mi měla poslat aktivační kód přes internet už neexistuje . Jak je to s touhle verzí hry také když si hru zakoupím nedočkám se hraní?,

  • pajulas

   Tak přátelé kdo dá tuto super hru po netu?

  • anonymous

   žadny rozdil není jenom je anno 1404 + datadisk vesnice (benatky) pohromadě

  • RadekK

   Já chci ke světu Anno teprve přičuchnout a GOLD verze mi přišla jako vhodná příležitost, bohužel nikde jsem se nedozvěděl co skutečně obsahuje ani u distributora. Píšou to aspoň na krabičce ?
   Ve světě jsem viděl ještě nějaký další obsah kromě Venice, tak jestli to bude ten rozdíl ?

  • huhi

   Ne ze bych si to chtel koupit(hru i datadisk uz davno doma mam),ale nejak tu chybi popis v cem se GOLD verze lisi od normalni

Hodnocení zákazníků (4)
Přidat hodnocení

Tato hra je výborná. Hra vás zabaví na dlouhé chvíle aniž by se omrzela. Krom pozemních bitev nemám co bych této hře mohl vytknout. Hra bude bavit jak děti tak i dospělé.

Snad nejlepší hra kterou jsem kdy hrál
Vřele všem doporučuji si ji hned koupit.

Nadchne a okouzlí každého kdo má rád budovatelsko-ekonomické strategie, ti kteří prahnou po bitvách, si tu moc nezaválčí :-)

skvělá budovatelská strategie s úžasnou grafikou.

Sledujte nás na instagramu