Anno 2205
PC

449
Nákupem získáte 4 Kredity
Doporučený věk: Od 12 let
Štítky: Sci-Fi, Real-time strategie
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 19603
 • Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Oblíbená budovatelská strategie putuje hlouběji do budoucnosti, kde se již lidé prohání v létajících autech a budují města na Měsíci. A přesně to bude také váš úkol. Osídlit Měsíc!  V Anno 2205 se připojíte k budování lepší budoucnosti. Dobyli jste Zemi, postavili jste bohatá, prosperující rušná města a průmyslové areály, ale k zajištění prosperity obyvatelstva je potřeba posunout se dál - do vesmíru! Kolonizujte kontinenty na Zemi, vytvořte doly na měsíci. Díky surovinám můžete tvořit úžasné a prosperující metropole.

  TECHNICKÁ REVOLUCE
  Vědecký průlom ve fůzní energii slibuje revoluci ve všech odvětvích společnosti. Nezbytné zdroje izotopů a helium-3 lze v dostatečném množství nalézt jen na Měsíci. Vydejte se tedy do vesmíru a kolonizujte Měsíc v napínavém závodě o zdroje a moc.

  AŽ KE HVĚZDÁM
  Šestý díl v úspěšné strategické sérii míří do vesmíru. Kolonizujte kontinenty na Zemi, budujte základny na Měsíci a těžte na něm zdroje, aby jste ze svých měst udělali obrovské metropole.

  Anno 2205

  NEOMEZENÉ STAVĚNÍ
  Tisíce hodin hratelnosti umožní nováčkům v sérii i zkušeným budovatelům, stavět obrovská města s tisíci budovami. Svoji rostoucí korporaci budete ovládat na několika místech současně na Zemi i Měsíci. Hratelnost přináší revoluční Session mód, který umožňuje hraní na několika ostrovech spojujících různé regiony. Anno 2205 je největší hra v sérii, nabízející nekonečnou znovu hratelnost na 5x větších ostrovech, než kdy dříve.

  DETAILNÍ GRAFIKA
  Nový herní engine nabízí skutečně nádherný dojem velkoleposti a přináší nebývalou úroveň detailů. Vaše město ožívá s létajícími auty a více než milionem živých obyvatel podél kouřících továren, dolů a úžasné přírody.

  Anno 2205

  Hra vyžaduje aktivace na službě uPlay.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (19)

  • Pavel

   ahoj,chci se zeptat,kde se dá sehnat český manual k teto hře...Díky zarady... :-)

  • Chrobak

   je dobré hrát starší díly?

  • 2oz

   taky neumím anglicky a nemám s hraním problém mám už celkem rozrostlou korporaci a hra mě stále nepřestává bavit vymlouvat se že někdo neumí AJ tak je to celkem blbá výmluva stačí základ co se najde v každé hře jak spustit v menu hry hru jan nastavit detaily grafiku atd na to nikdo nepotřebuje znalost navíc když máte nějaký úkol a přejedete přez něj myší tak tak vás to navede na místo kde co a jak a taky stačí jen trochu přemýšlet a AJ nepotřebujete

  • luba

   http://forum.w-source.net/shanite-cestinu-sem-hazejte-zadosti-o-cz-tema-ma-na-starosti-icoboss-tedy-vse-s-nim-t251198-725.html

  • Elkedacion

   Ono přeložit tuto hru bude pro malé překladatele dost problém vzhledem k jejímu propojení na uplay.
   Nicméně jsem hru viděl u kolegy a změnil jsem názor. Bez ohledu na češtinu si hru koupím hned jak bude k dispozici u jisté konkurence, kterou slušně zásobuji papírky z mé peněženky.
   Snad bude ta moje 970tka při QHD stíhat. Kolegův R380 se při FHD slušně potí, ale hra vypadá po grafické stránce nádherně.

  • D@rth Sidious

   @Hihi789
   Z mého pohledu jde také hodně o princip. Jsme malá země a vzhledem ke kupní síle, velikosti našeho trhu a množství digitálního pirátsví, nás distributoři a i vývojáři začali zdatně ignorovat ( co se týče lokalizací do našeho jazyka ). Spoléhají na malé překladatele, kteří to nakonec sami zadarmo přeloží a malí český člověk si hru nakonec koupí. Můžeme si za to vlastně sami.

  • Hihi789

   Vždyť je to je strategie. Na to člověk snad takové znalosti jazyka nepotřebuje a neunavuje to jak třeba u komplexního rpg.

  • Elkedacion

   Taky na to kašlu.

  • kanam

   Jsem na tom stejně jako D@rth Sidious,až na to,že neumím anglicky...

  • D@rth Sidious

   Vlastním všechny předchozí díly této budovatelské strategie a na tenhle díl jsem se opravdu těšil. Díky chybějící lokalizaci si tu hru kupovat nebudu. Pro chytráky co začnou mít chytrý poznámky o učení anglického jazyka, anglicky umím, ale hru si vychutnám spíše v rodném jazyce, nežli v angličtině. Je to stejná situace jako s lokalizací Fallouta 4.

  • KaitCZ

   je to škoda že to není v češtině jinak bych si to koupil nejsem zas tak dobrý v angličtině a jsou tam dost věcí co prostě musí být v češtině jinak mě to přestane bavit

  • Chidlink

   Tímhle mě teda ubisoft dostal.
   V Anno nikdy nebylo tolik textů, aby se do překladu muselo tolik investovat.

  • UFO

   Vždy jsem byl fanda této hry , takže jsem projel všechny díly . Tentokrát kvůli chybějící češtině ušetřím aspoň 12stovek .

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Chidlink: Čeština byla zrušena chvilku po oznámení hry. V tomto díle bohužel opravdu nebude.

  • Chidlink

   To nebude v češtině ? :D
   Mám takovej dojem že před týdnem tam ještě byla napsaná česká lokalizace.
   Tak to jim na to kašlu.

  • KeepSmiling

   Dobrý den, budete mít taky sběratelské edice? (Steelbook)
   http://anno-game.ubi.com/anno-2205/en-GB/shop/index.aspx

  • Skivee

   Doporučil bych se podívat na:

   https://www.youtube.com/watch?v=3lv_zGj-ZM8

   dozvíte se tam mnohem více věcí. Hrozně se těším jaká bude sběratelská edice :) Zatím to vypadá epicky

  • Martin

   Mohu se zeptat jestli je v této edici i beta klíč?

  • Jakub

   Dobrý den, je již přibližně známo, kdy budete nabízet předobjednávku gold edice? - docela mě zajímá ten season pass a beta...

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Anno 2205!

Sledujte nás na instagramu