Anthem
PS4

(2x)
299
Nákupem získáte 12 kreditů
array(1) { ["PS4"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "26598" ["cena"]=> string(3) "299" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "2" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "71" } }
 • 299 Kč Skladem
+ DÁREK K OBJEDNÁVCE
Vánoční balící papír Xzone
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Štítky: Sci-Fi, TPS, Open-world, Post-apokalyptické
Hra také dostupná pro:  XONE
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 50 Kč

nebo

 100 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách (kromě Loun)
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Autoři původní trilogie Mass Effect představují svoji zbrusu novou hru v podobě kooperativního akčního RPG. Spojte síly až se třemi dalšími hráči a sestavte si špičkovou, unikátní zbroj. Prozkoumávejte obrovské ruiny, postavte se hrozivým nepřátelům a sbírejte záhadné artefakty. S každou misí budete vy i bojový oblek Javelin nabývat na síle. Čelte hrozbám neustále se proměňujícího světa. Povstaňte společně proti zlu. Dosáhněte společného vítězství.
  Pro hraní vyžaduje PlayStation Plus.   SPOJENÉ SÍLY NA CESTĚ K VÍTĚZSTVÍ
  Srdcem Anthem je zážitek soudržnosti a spolupráce. Pusťte se v týmu až se třemi dalšími hráči do kooperativních dobrodružství, ve kterých vynikne vaše týmová souhra i individuální schopnosti. Strategická role a funkce každého hráče v týmu je těsně svázána s výběrem zbroje Javelin. Vydávejte se spolu na výpravy nebo povolejte přátele, aby vám pomohli s náročnějšími výzvami. Hra bude postupně odkrývat poutavý příběh s nezapomenutelnými postavami. Inteligentní a plynulý systém vyhledávání hráčů zaručí, že pro svá dobrodružství vždy snadno a rychle najdete spoluhráče.

  Anthem

  ŠIOROKÁ NABÍDKA ZBROJÍ
  Jakmile se rozhodnete vstoupit do herního světa jako svobodný bojovník, vyberete si ze své sbírky špičkových bojových obleků Javelin – tyto zbroje svým pilotům propůjčují neuvěřitelné útočné i obranné dovednosti. Můžete se pohybovat závratnou rychlostí, svištět vzduchem nebo bezpečně prozkoumávat vodní hlubiny. Během hry budete soustavně vylepšovat jak svoje dovednosti pilota Javelin, tak bojové a pohybové vlastnosti bojových obleků.

  bioware

  MODIFIKACE JAKO ODRAZ ÚSPĚCHŮ
  Porážením mocných nepřátel budete sbírat zkušenost a odnášet si užitečnou kořist a plněním herních milníků se budou zpřístupňovat jedinečné možnosti vizuálních úprav, které dají konkrétní tvář vašim úspěchům a dovednostem.

  hymna

  PROZKOUMÁVÁNÍ, NEBEZPEČÍ A ZÁHADY
  Anthem s pohonem enginu Frostbite nabízí vizuálně mimořádný, neustále se rozvíjející svět s nepředvídatelným okolím a nečekanými riziky a nepřáteli. Anthem se ve shodě s charakteristikou „live service“ v čase mění a vyvíjí – postupně přináší nové příběhy, výzvy a události. Tento svět je stejně krásný, jako je smrtící – a bude vás i váš tým svobodných bojovníků na každé nové výpravě stavět před nové strategické výzvy.

  antem
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (8)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Rachotek: Ano, určitě budeme psát současným předobjednávkám :)

  • Rachotek

   Předpokládám, že pokud budete mít k dispozici i Legion of Dawn edici, budete kontaktovat předobjednatele jestli chtějí změnit objednávku?

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Český distributor bohužel nemá žádné info k Legion of Dawn Edici. Věříme ale, že se do nabídky dostane.

  • Jimbo

   Připojuji se k dotazu ohledně speciálních edic.

  • Wries

   Dobrý den,
   zajímá mě. Nějaká změna ohledně Legion of Dawn Edice a případně její ceny? :) Díky za odpověď.

  • Mára

   Jan Bobrovský: Ok, díky za feedback.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Mára: Zatím poptáváme, snad bude :)

  • Mára

   Dobrý den,
   chci se zeptat, budete mít v nabídce i Legion of Dawn Edition? Díky

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Není to žádný zázrak, ale určitě to není ani žádný průšvih. Hraje se fajn a zvlášť za 249 korun za kzerý jsem to tady koupil je to úplně v pohodě. Poslední updaty dost pomohly.

Tohle je od BioWare? Vývojáři, kteří stojí za Mass Effectem, Dragon Age,SW Knight of the old republic? Mistři ve vyprávění příběhů? Jedni ze zakladatelů RPG žánru? Tahle hra byla ve vývoji 6 LET a tohle je výsledek? Největši zklamání za poslední leta když nepočítám Mass Effect Andromedu. BioWare už není tím, čím bylo a obávám se, že EA studio zavře a už se nikdy nedočkám nějakého kvalitního comebacku Mass Effect ale koneckonců, věřím, že v BioWare už nejsou ti lidi, kteří tvořili před lety ty nezapomenutelné tituly, které dosud zůstávají v mém srdci protože tento tým, by nestvořil takovouhle bezduchou sr*čku.
HRU ZCELA NEDOPORUČUJI JINAK PODPORUJETE VÝVOJAŘE K TVOŘENÍ DALŠÍCH TĚCHTO BEZDUCHÝCH HER TOHOTO DRUHU JAKÝM JE ANTHEM. Jestli mi nevěříte, sami se koukněte na recenze ostatních hráčů třeba na youtube. Tam toho najdete mraky.