Antigraviator (PC DIGITAL)
DIGITAL

183
Nákupem získáte 7 kreditů
 • 183 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Štítky: Sci-Fi
 • HLAVNÍ VLASTNOSTI: Žádné rychlostní limity! Hrajte v režimu pro jednoho hráče a odemkněte si nové části, vozidla a skiny Závoďte s kamarády v lokálním split-screen multiplayeru pro až 4 hráče  Vyzvěte další hráče v online multiplayeru s bodováním a žebříčky nejlepších Využívejte pasti ukryté v okolním prostředí, abyste získali převahu Vyladěné přizpůsobení vozidla vám dává výhodu nad soupeři Čtyři nádherné sci-fi světy, v každém najdete tři dynamické tratě Neskutečná, realistická 3D grafika poháněná engine Unity Soundtrack s 15 intenzivními skladbami, které umocní vaše zážitky z jízdy

  V roce 2210 závodní sporty překročily všechny očekávané hranice. Nové terraformovací schopnosti spojené s vědeckými průlomy v oblasti antigravitace přinesly novou zábavu: intergalaktický turnaj Antigraviator.

  Závoďte bez přestání na neuvěřitelně detailních tratích plných nebezpečí, chaosu a destrukce. Veďte svůj Grav třemi režimy hry v pěti různých světech, každý se třemi tratěmi. Dynamické okruhy ožívají a současně využívají maximum z Unity engine.

  Vyzvěte přátele v nelítostných režimech pro více hráčů, můžete hrát online nebo split-screen. Dostaňte se na vrchol celosvětového žebříčku a vyhrávejte speciální skiny. 


  Režim split-screen

  Sabotujte spoluhráče: aktivujte miny, které spustí laviny balvanů ničící tunely, střílejte z raketometů na trati. Využívejte celou škálu záludných vychytávek.  Přizpůsobte si Grav tak, jak vám to vyhovuje nejvíc, ale dělejte to s rozumem: výběr jednoho vylepšení může způsobit odpojení jiného. Pokud nechcete prohrát, je důležité se rozhodovat strategicky. Ale samozřejmě můžete vybírat také z různých skinů, které jsou zdarma.  V této futuristické vysokooktanové závodní hře je gravitace vaším nejmenším problémem.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Antigraviator (PC DIGITAL)!