Aquanox: Deep Descent
PC

799 *
* Cena je zatím pouze orientační.
Nákupem získáte 24 kreditů
 • 799 Kč
  Předobjednávka
Lokalizace: Angličtina
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Štítky: FPS, Sci-Fi
Hra také dostupná pro:  XBOXPS4
 • Aquanox: Deep Descent je střílečky z pohledu první osoby, v níž se posadíte do kokpitu podvodních lodí, které můžete dle libosti upravovat a vydáte se na dobrodružství plné soubojů v dystopickém podvodním světě. Jedná se o třetí díl značky započaté začátkem tisíciletí.

  Kategorie

  PC / PC hry / Akční

  NOVÝ SVĚT

  V blízké budoucnosti se zemský povrch stane neobyvatelným. Zbytky lidstva žijí v bývalých těžebních a výkumných stanicích hluboko pod hladinou moří a oceánů. Ovšem ani pod vodou se klasické nešváry mezi jednotlivými fakcemi nesmyjí a tak nás čeká válka o zdroje a dominanci.

  Aquanox: Deep Descent
  NA DNĚ
  Převezměte kontrolu nad týmem skvěle vytrénovaných pilotů podmořských strojů a zažijte epický příběh temného světa hry Aquanox. Pošlete nepřátele na onen svět přesně zamířeným torpédem, granátometem, minou a mnoha dalšími zbraněmi. Dno oceánu je záhadné, nebezpečené a neprozkoumané, kdy nevíte, co vás za dalším útesem čeká.

  akvanox
  NĚKOLIK REŽIMŮ
  Těšit se můžete na drop-in kooperativní příběhový režim, kdy až ve 4 hráčích převezmete role pilotů a prožijete jejich příběh. Možnosti úpravy lodí jsou velice široké a slouží jako solidní základ RPG elementů, spolu s těžbou, obchodováním a lootováním. V neposlední řadě je přítomen také klasický PvP multiplayer, včetně režimů deathmatch, team deathmatch a dogfighting.

  aqua nox
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   whiterspon: Zdravím, ke hře zatím nejsou vůbec žádné nové informace. Předpokládáme, že by se mohlo něco objevit, až oznámí datum vydání krabicové verze.

  • whiterspon

   Tak jak to vypadá ví se něco bližšího ohledně té limitky?

  • whiterspon

   Taky bych Rad by zarazen do katalogu Aquanox Deep Descent Limited Edition predem dekuji uz se nemuzu dockat uz jednicka i dvojka sou bomba :)

  • Corvus

   Prosím o zařazení do katalogu Aquanox Deep Descent limited edition.

   Obsah boxu:

   Sběratelský Softtouch Box
   Soundtrack
   Making Of DVD
   Artbook
   Oboustranný plakát
   PC hra

   Díky moc.