ARMS
SWITCH

1 499
Nákupem získáte 60 kreditů
Doporučený věk: Od 7 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Arkáda
 • Coby unikátní multiplayerový bojový sport, který vás nechá vyměňovat si údery za pomoci roztažitelných paží v sobě tato hra kombinuje prvky boxu a stříleček. Po přizpůsobení své postavy za pomoci množství zbraní hráči vezmou jeden Joy-Con do každé ruky a začnou vrhat levé a pravé údery na svého oponenta. 


  NAUČTE SE TAKTIKU
  Postavy mohou skákat a uskakovat zatímco jejich údery mohou hráči v jejich průběhu zakřivovat. Jak se navíc budou hráči postupně učit hru a zlepšovat své dovednosti, začnou objevovat pokročilejší taktiky.

  ARMS

  ZÍSKÁVEJTE LEPŠÍ VYBAVENÍ
  Při bojích si budete vydělávat in-game peníze a ty následně utrácet v Arm Getter, nabízející pro vaše bojovníky zábavný způsob získávání nových zbraní. Tato velmi rychlá hra nabídne souboje jeden na jednoho nebo dva na dva, při kterých se boje zvrhnou do šíleného chaosu.

  nintendo switch

  SPOLEČNÁ MELA
  ARMS je možné hrát proti počítači, kamarádům nebo na rozdělené obrazovce za pomoci další sady Joy-Conů, online nebo s dvojící Nintendo Switch konzolí v rámci lokálního multiplayeru. Můžete si tak hru užít opravdu na mnoho způsobů při každé příležitosti.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 8/10

Arms je dalším obstojným titulem, díky kterému vybočuje Switch ze zajetých kolejí a nabízí trochu jiný zážitek z hraní. Rozhodně by ho neměli minout milovníci bojovek a také lidé, kteří jsou ochotni se u hraní trochu zapotit. Najdou se nějaké menší chybičky, ale pevně věřím, že si každý vybere ten svůj ideální styl hraní.   Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí ARMS!