Máme nový web! Přečtěte si článek a pomozte nám stránky vylepšovat.

 

Army Men II (PC DIGITAL)
DIGITAL

159 
Nákupem získáte 6 kreditů
 • 159 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče
 • Hra Army Men II je pokračováním úspěšného titulu Army Men, které vrhá plastové vojáčky do bojů odehrávajících se v kuchyni, ložnici, na dvorku i v garáži. Velitel Sarge tak znovu povede svou jednotku Green forces do strhujících bitev plných tavících se hlav a explodujících plastových tělíček; tentokrát se však bojuje o nadvládu nad kuchyňským dřezem!

  Bláznivé zbraně: Tradiční arzenál zbraní je doplněn lupou a sprejem. Nejlepší okamžiky plastových bojů: Co může být zábavnějšího než tavení jednotek do plastikových loužiček?! Kuchyňské tažení: Plastoví vojáčci se vrhají do bojů v kuchyni, ložnici, na dvorku i v garáži!"

  Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním třetí strany s koncovým uživatelem: http://www.take2games.com/eula/

  ©2016 Take-Two Interactive Software, Inc. Take-Two Interactive Software, Inc., 2K a odpovídající loga jsou ochranné známky společnosti Take-Two Interactive Software, Inc. Všechna práva vyhrazena.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Army Men II (PC DIGITAL)!