Army Men RTS (PC DIGITAL)
DIGITAL

159 
Nákupem získáte 6 kreditů
 • 159 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče
 • Army Men RTS vám opět přináší rozsáhlé bitvy s plastovými vojáčky na dvorku... ale tentokrát tito zelení vojáci vykonají každý váš rozkaz!
  Sbírejte suroviny a budujte základny, vozidla a celé čety dřív, než hnědá armáda vrátí úder! Zábava je rychlá a zběsilá v těchto snadno ovladatelných, leč hluboce strategických bitvách!  Intenzivní strategická akce RTS: stavte budovy, spravujte suroviny a vytvářejte taktiku bitvy. Veďte malé vojáčky prostředím v životní velikosti od dvorku po kuchyni a ještě dál! 3 herní režimy: Campaign (Kampaň), Great Battles (Velké bitvy) a Hra více hráčů.

  Hra více hráčů není podporována.

  Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním třetí strany s koncovým uživatelem: http://www.take2games.com/eula/

  ©2018 Take-Two Interactive Software, Inc. Take-Two Interactive Software, Inc., 2K a jejich příslušná loga jsou obchodní značky Take-Two Interactive Software, Inc. Všechna práva vyhrazena.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Army Men RTS (PC DIGITAL)!