Army Men: Toys in Space (PC DIGITAL)
DIGITAL

159
Nákupem získáte 6 kreditů
 • 159 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
 • Konečně důkaz, že malí zelení mužíčci skutečně existují!

  Horda mimozemských hraček totiž napadla Zemi. Nyní do svých řad přijali Tan Army, která jim má pomoct dobýt celou galaxii. Veškeré naděje tak leží na jediném muži, kterým je zelený plastový vojáček známý jako Sarge.

  Na scénu přichází i Tina Tomorrow a její Space Troopers. Připojte se k silám Green Army, která si probíjí, proškvařuje a jakýmikoliv dalšími způsoby klestí cestu skrz koupelnu do širého vesmíru, a to s jedinou nadějí – ve jménu dobra položit ďábelskou alianci na lopatky.

  Mezi hračkami se objeví i dvě další rasy – Galactic Army of Stunners, Paralyzers, Gunners, and Incinerators a Alien Army of Larvae, Spiders, Drones, and Commanders. Nové světy čekající na objevení – Včetně města na cizí planetě, koupelny, pískoviště a pikniku na dvorku. Parádní nabídka zbraní – Pusťte se do boje s puškami s tlumičem, zápalnými granáty, napalmem, výsadkáři, mrazícími paprsky, laserovými zbraněmi, plácačkami na mouchy, a dokonce i lepidlem.

  Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním třetí strany s koncovým uživatelem: http://www.take2games.com/eula/

  ©2016 Take-Two Interactive Software, Inc. Take-Two Interactive Software, Inc., 2K a odpovídající loga jsou ochranné známky společnosti Take-Two Interactive Software, Inc. Všechna práva vyhrazena.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Army Men: Toys in Space (PC DIGITAL)!