Arsenal of Democracy (PC) DIGITAL
DIGITAL

255
Nákupem získáte 10 kreditů
 • 255 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Štítky: Světová válka, Tahové
 • Arsenal of Democracy se odehrává v letech 1936-64 a nechá vás zahrát si za jakýkoliv národ v období 2. světové války, včetně detailních ekonomických modelů, diplomacie, výzkumu a špionáže. Bojiště reprezentují všechny tři typy operací: pozemní, námořní i vzdušné. Hra je postavená na zkušenostech a názorech komunity z úspěšné série Hearts of Iron.

  Hru vytvořilo studio BL-Logic, studio vytvořené z fanoušků série a aktivních členů modařské komunity, což z Arsenal of Democracy dělá ultimátní simulaci 2. světové války. Vedoucí projektu Lennart Berg hru popsal jako "Hearts of Iron II na steroidech!"

  Přepište historii v čele některého z národů účastnících se 2. světové války v rozličných singleplayerových i multiplayerových scénářích. Využijte pokročilé bojové mechanismy postavené na historických výzkumech a práci vojenských teoretiků, abyste porazili vaše nepřátele na zemi, na moři i ve vzduchu. Ovládněte detailní a flexibilní ekonomické a produkční systémy hry. Nechte vaše válečná tažení proběhnout bez problémů díky realistickému logistickému a obchodnímu systému. Zapojte se do špionáže, výměny informací, diplomacii a celosvětového obchodu, abyste pro svůj národ získali rozhodující výhody. Vybudujte vaší zemi národní identitu, sociální politiku i etnickou kulturu. Vytvářejte vlastní kampaně, jednotky, země, ministerské schopnosti i národní idee díky rozsáhlým možnostem modifikace. Zažijte klasickou atmosféru Hearts of Iron, vylepšenou o vyladěný technologický strom, vylepšenou vyváženost, pokročilé statistiky a upravenou grafiku. Byly odstraněny limity pole působnosti: Vytvořte si vlastní mapy bez limitů.

  ©2013 Paradox InteractiveTM. Obchodní známky patří jejich výhradním vlastníkům. Všechna práva vyhrazena.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Arsenal of Democracy (PC) DIGITAL!