Assassins Creed 3 Season PASS DLC 1 – 5
PC

649
Nákupem získáte 19 kreditů
Lokalizace: České titulky
Štítky: TPS
 • Vykoupení je třetí epizodou v příběhu Tyranie krále Washingtona - rozšíření pro jednoho hráče, ve kterém poodhalíte alternativní historii událostí americké revoluce. Po revoluci stoupne Washingtonovi moc do hlavy a stane se z něj despotický král. Ve třetí a poslední epizodě s názvem Vykoupení se Ratonhnhaké:tonova pouť dočká rozuzlení. Když dorazí do New Yorku, využije všechny své dovednosti spojené s jeho domorodým původem k tomu, aby pronikl do pevnosti monarchy a ukončil tak tyranii krále Washingtona. Prožijte historii tak, jak se nikdy nestala a rozdmýchejte novou revoluci.
  Severní Amerika, 18. století. Po více než 20-ti letém konfliktu se 13 amerických kolonií a Britská koruna ocitají na pokraji mohutné války. Bojové linie jsou načrtnuty. Krveprolití je nevyhnutelné. Z žhavého popela své vypálené vesnice povstane nový asasín. V žilách mu koluje mohavská a britská krev a jeho boj za svobodu a spravedlnost bude ukován v plamenech revoluce.

  První DLC balíček s podtitulem Ukrytá tajemství do hry přidává 3 dodatečné mise (Ztracené mayské ruiny, Duch války a Potopené tajemství), jejichž splnění vám odemkne další zbraň do hry. Dále tento DLC balíček přináší dva vzhledy pro hru jednoho hráče (Kapitán Aquily a Koloniální asasín) a dvě postavy do hry pro více hráčů (Červenokabátnice a Ostrostřelec). Pokud tedy některý z těchto odemykatelných obsahů ještě nevlastníte, je první DLC balíček pro vás tou správnou volbou k doplnění kompletního odemykatelného obsahu.

  Druhý DLC balíček s podtitulem Bitvou zocelený balíček do hry přidává tři nové hratelné postavy (Guvernér, Horal a Kojot) a tři nové mapy do hry pro více hráčů (Charlestown, pevnost St. Mathieu a Saint Pierre).

  Hanba je první epizodou v příběhu Tyranie krále Washingtona - rozšíření pro jednoho hráče, ve kterém poodhalíte alternativní historii událostí americké revoluce. Po revoluci stoupne Washingtonovi moc do hlavy a stane se z něj despotický král. Connor se do této reality probouzí jako Ratonhnhaké:ton - jenž se nikdy nepřipojil k řádu asasínů - a je přivítán svou matkou Kaniehtí:io. Zároveň souhlasí s tím, že se vydá na misi, jejímž cílem je Washingtonovo sesazení. Získejte zbrusu nové dovednosti, abyste mohli tuto novou hrozbu odrazit a obnovit svobodu. Prožijte historii tak, jak se nikdy nestala, a rozpoutejte novou revoluci!

  Zrada je druhou epizodou v příběhu Tyranie krále Washingtona - rozšíření pro jednoho hráče, ve kterém poodhalíte alternativní historii událostí americké revoluce. Po revoluci stoupne Washingtonovi moc do hlavy a stane se z něj despotický král. Connor se probouzí s tím, že se nikdy nestal asasínem, a pouští se do nové mise v boji za svobodu. Cestujte v této nové epizodě do Bostonu, abyste ve válce proti králi našli pochybného, ale důvěrně známého spojence - prožijte historii tak, jak se nikdy nestala, a rozdmýchejte novou revoluci!

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (14)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Andy: Nové kusy už bohužel nejdou objednat, protože se nevyrábí. Jedině, že by někde měli neprodané zásoby.

  • Andy

   Zdravím chtěla jsem se zeptat zda-li budete objednávat další nebo jestli budou k dodaní ?

  • Tomáš Pavlata

   dobrý den, dodavatel zatím nic neplánuje.

  • BuLLeT

   Sleva se nechystá?:D

  • Bruno454

   české titulky ve hře a manuál :)

  • Jiri

   Ahoj,
   je to DLC i v cestine??
   Diky

  • atlix

   Ahojte nevíte jestli se dá někde koupit pouze dlc tyranny of king washington 1-3 ? protoze ja ty ostatni dlc mam

  • Honza4545

   Jsou to pouze DLC.Dostanete kód - zadáte - a stahujete stažitelný obsah.
   JE POTŘEBA MÍT ORIGINÁLNÍ VERZI HRY Assassins Creed 3

  • Wolf

   Hele todle je jenom DLC na DVDckach nebo je v tom dalsi hra ja ze AC3 mam uz dohranou a schanim jen ty DLC

  • Altair35

   Bude to na CD nebo je to digitální ??

  • Czeman

   Nevíte kdy to vyjde

  • Mucha

   Jaktože hra samotná aj s DLC stojí tisícovku a DLC samotné 650? O.O

  • dejv132

   Chtěl jsem se zeptat, jestli bude fungovat na Freedom edici, kterou jsem zde zakoupil?

  • Risha03

   Bude to slim krabice, nebo normální??

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Assassins Creed 3 Season PASS DLC 1 – 5!