Assassins Creed 4: Black Flag - Skull Edition - předobjednávkový balíček
PC

129
Nákupem získáte 5 kreditů
Lokalizace: České titulky
Štítky: TPS
 • PRODEJ PROBÍHÁ POUZE PLATBOU PŘEVODEM NA ÚČET. ČÁSTKA ZA POŠTOVNÉ U TOHOTO BALÍČKU SE NEPLATÍ.

  Jedná se o speciální bonus, který je dostupný pouze těm, kdo si u nás předobjednají hru Assassins Creed 4: Black Flag - Skull Edition pro PC a koupí si za 129 Kč tento balíček. Pokud si pak po vydání u nás koupí hru Assassins Creed 4 - Skull Edition či převezmou předobjednávku, bude jim cena ponížena o oněch 129 Kč a tento bonus bude v podstatě zdarma.

  PRODEJ PROBÍHÁ POUZE PLATBOU PŘEVODEM NA ÚČET. Když nám přijdou peníze na účet, tak vám pošleme na email kód, který si můžete aktivovat zde: www.assassinscreed.com/vip a fyzickou vytištěnou mapu dostanete až pak spolu s hrou v říjnu.

  Proč se do tohoto programu zapojit? Díky speciálnímu klíči do VIP programu The Watch, ve kterém zákazníci naleznou exklusivní informace ke hře, a klíč k otevření speciálního digitálního obsahu dostupného v den vydání. Od nás získáte: mapu k místu Andreas Island, Cayo Island, Florida, Cat Island a digitální obsah: Záhadný poklad + související bonusové předměty.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • doogrim

   bude možné sehnat tento balíček i ke hře k nové konzoli PS4?
   děkuji za odpověď

  • Pterodom

   Když už mam hru objednanou a zaplacenou, tak mam smůlu už s tim že to budu mít zadarmo že ? :)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Assassins Creed 4: Black Flag - Skull Edition - předobjednávkový balíček!