Assassins Creed Anthology
X360

1 099
Nákupem získáte 11 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Štítky: TPS
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 17424
 • V kůži nového asasína Connora prožijete příběh Americké revoluce tak, jak nebyl nikde zaznamenán. Assassins Creed III posunul celou sérii do nových výšin. Obsahuje: The Season Pass - poskytuje okamžitý přístup ke všem balíčkům stažitelného obsahu Assassins Creed III, z nichž první vychází v polovině prosince 2012.
  Assassins Creed Anthology je prestižní sběratelská edice, která obsahuje všechna rozšíření a stahovatelný obsah pro hry Assassins Creed včetně Season Pass pro Assassins Creed III. Season Pass obsahuje rozšířený obsah pro Assassins Creed III. V edici Assassins Creed Anthology také naleznete pět exkluzivních litografií, steelbook a sběratelský box. Obrázek balení zde.

  Assassins Creed
  Zažijte sílu asasínů v Jeruzalémě roku 1191 během krvavých křížových výprav.

  Assassins Creed II
  Assassins Creed II vás seznámí s Eziem, novým asasínem, který plní své povinnosti stejně jako jeho předkové. Prožijete epický příběh protkaný mocí a korupcí, zdokonalíte se v umění zabíjet a získáte nové zbraně navržené legendárním Leonardem da Vinci. Obsahuje: Sekvence 12 - Battle of Forlì DLC, Sekvence 13 - Bonfire of the Vanities DLC

  Assassins Creed Brotherhood
  Ezio musí cestovat do Říma, největšího města Itálie, centra moci a korupce v srdci nepřítele. Porazit zkorumpované tyrany bude vyžadovat nejen sílu, ale i vedení. Ezio velí celému bratrstvu zabijáků, kteří se postavili na jeho stranu. Pouze spoluprácí jde docílit zničení nepřítele a zachovat slávu řádu. Obsahuje: Singleplayerová mise - The Da Vinci Disappearance, Dvě solo mise - Trajan Market a The Aqueducts, Multiplayerové rozšíření mapa a 6 charakterů + dva módy.

  Assassins Creed Revelations - Ottoman Edition
  V Assassins Creed Revelations se vydá Ezio, mistr asasin, po stopách legendárního mentora Altaira. Je to nebezpečná cesta, Ezio se musí vydat do Konstantinopole, srdce Osmanské říše, kde rostoucí armáda Templářů nabírá na síle. Obsahuje: Singleplayerovou misi - The Lost Archive, Singleplayerové rozšíření, 3 skiny, navýšení kapacity, přídavná mise Vlad the Impalers Prison, Multiplayerové rozšíření, 6 map, 7 charakterů, předměty pro úpravu.

  Assassins Creed III
  V kůži nového asasína Connora prožijete příběh Americké revoluce tak, jak nebyl nikde zaznamenán. Assassins Creed III posunul celou sérii do nových výšin. Obsahuje: The Season Pass - poskytuje okamžitý přístup ke všem balíčkům stažitelného obsahu Assassins Creed III, z nichž první vychází v polovině prosince 2012.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (2)

  • Six

   Mám dotaz bude to s českou podporou a nebo jen eng +- něco dalšího? docela bych to ocenil s CZ jinak to pro mě nějak ztrácí smysl

  • Vilge

   Mno a mam o cem premyslet....

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Assassins Creed Anthology!

Sledujte nás na instagramu