Assassin's Creed III (PC DIGITAL)
DIGITAL

252
Nákupem získáte 10 kreditů
 • 252 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: UplayUplayLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Arkáda, TPS, Historické, Open-world
 • Americké kolonie, 1775. Je čas občanských nepokojů a politických zvratů. Když domorodý americký zabiják bojuje za ochranu jeho území a jeho lidu, zažehne tím plameny revoluce mladého národa.
  Assassin’s Creed® III vás vezme zpět do americké války za nezávislost, ovšem nikoliv do té, o které jste možná četli v historických knihách...

  Klíčové vlastnosti: Jako domorodý americký zabiják eliminujte své nepřátele palnými zbraněmi, lukem, tomahavky a mnoha dalšími zbraněmi. V uspěchaných městských ulicích či na chaotických bojištích zastaňte zásadní roli v nejvýznamnějších událostech Americké revoluce, ať už v bitvě o Bunker Hill či při velkém požáru New Yorku. Zakuste pravdu v jedné z nejhrůznějších válek americké historie – v Americké revoluci o nezávislost. Představení herního enginu AnvilNext – ohromující nové technologie, která učiní zásadní změnu v hraní s úžasnou grafikou, realistickými animacemi, pohlcujícím bojem a pokročilou fyzikou.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Assassin's Creed III (PC DIGITAL)!