Avencast: Rise of the Mage (PC DIGITAL)
DIGITAL

239 
Nákupem získáte 9 kreditů
 • 239 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
 • Unikátní a inovativní bojový systém, který vyžaduje skutečné dovednosti, místo nudného klikání myší na další a další pixely Vzrušující kombinace dynamické hratelnosti, dobrodružství a tradičního RPG Krásné výhledy a velkolepé speciální efekty přímo ze světa magie Během hry Ti dovolí síla a dovednosti vyhrát většinu bitev, moudrost a schopnost strategického myšlení Ti umožní přežít nejtěžší zkoušky ve světě Avencast Několik různých druhů magie: mimo jiné na založená na boji rukama, magii krve nebo magii duše, které je hlavně založena útoky na dálku Hordy pekelných nepřátel a monster, z větší části s rozmanitými dovednostmi a strategiemi Stovky položek, které jsou součástí vybavení, které Ti pomůže uniknout z útlaku!

  Ve světě divů, zázraků a nevyslovitelných tajemství stojíš před jedním z nejsložitějších úkolů, se kterým ses kdy musel vypořádat. Tvé magické i bojové schopnosti budou prověřeny bojem s vlnami démonů a dalších příšer, které útočí na Avencast.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Avencast: Rise of the Mage (PC DIGITAL)!