AWAY : Journey to the Unexpected
DIGITAL

359
Nákupem získáte 4 kredity
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "7689550" ["cena"]=> string(3) "359" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "20" } }
 • 359 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Anime
 • Cestujte po barevném světě s jedinečnými vizuálními prvky: 2D postavami obývajícími trojrozměrný svět. Poznejte veselý a vřelý příběh se špetkou rogue-lite mechanik. Navazujte přátelství a hrajte jako celá galerie vzrušujících postav! Poslouchejte anime inspirovaný soundtrack od Kazuhiko Naruse.

  Seznamte se s FPS jiným než všechna ostatní! Barevný mišmaš akce, dialogů a prvků hry rogue-lite. Vžijte se do role dítěte, které není ani hrdinou, ani válečníkem, ale díky síle přátelství bude překonávat všechny překážky stojící mu v cestě.

  Vybírejte si odlišné postupy skrze úrovně, objevujte srdečný příběh a co bude nejdůležitější, nabírejte spojence. Můžete se vtělit do všech jedinečných a silných postav, které se vyskytnou během vašich dobrodružství - je jen na vás, jestli jim poskytnete odpovědi, díky kterým se připojí do vašeho týmu.

  Nepříliš inteligentní dělníci, tajemství z jiného světa, praštění přátelé a dynamický boj čekají!

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí AWAY : Journey to the Unexpected!