BAJA: Edge of Control HD (PC DIGITAL)
DIGITAL

260
Nákupem získáte 10 kreditů
 • 699 Kč Skladem
 • 260 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Štítky: Auta, Offroad, Buginy, Tahače, Open-world
Hra také dostupná pro:  PCXONE
 • Hra vás víc vtáhne díky různým grafickým vylepšením včetně lepších textur, vyššího počtu snímků a vyšších detailů Autentičtější závodění díky vylepšeným renderovacím technikám pro efekty stínů, nasvícení a prachu Přístupnější hratelnost díky vylepšenému ovládání, uživatelskému rozhraní a snazšímu startu kariéry

  Baja: Edge of Control HD je pečlivě remasterovaná verze původní off-roadové závodní hry z roku 2008 na Xbox 360 a PlayStation 3. Tato skutečně jedinečná hra obsahuje přes 1000 mil toho nejdrsnějšího terénu, který může Matka příroda nabídnout, včetně těch nejpříkřejších hor, nejhustšího bahna a nejhlubších kaňonů, jaké lidstvo zná.

  Pouze HD verze obsahuje mnohem propracovanější a detailnější grafiku, která běží na super vysokém počtu snímků za sekundu, a to až v rozlišení 4K.

  Díky bezpočtu vozidel v osmi třídách, včetně Trophy Trucks, 4x4 a buggin, obsahuje hra Baja: Edge of Control HD kompletní škálu vylepšitelných možností pro stovky autentických součástí, které mají vliv na výkon každého vozidla.

  Hráči prověří schopnosti svých off-roadových strojů v téměř vertikálních výzvách Hill Climb, v těsných závodech Open Class, v závodech na okruhu a v té nejvyšší off-roadové vytrvalostní výzvě Baja!

  Baja: Edge of Control HD obsahuje přes 100 tratí napříč všemi možnými terény v závodech, které mohou trvat až čtyři hodiny.

  Fyzika herních vozidel představuje bezprecedentní ovládání jako ze života a podporuje systém správy, který hráčům umožní sledovat a opravovat realistické poškození vozidel – nárazníky odlétávají, pneumatiky praskají, tlumiče se zatěžují a motory se přehřívají.

  Vlastnosti hry

  Hra pro 4 hráče na rozdělené obrazovce a online Výběr z více než 160 vozidel Sledujte a opravujte poškození vozidel pomocí týmů s tahači a vrtulníky Revoluční fyzika vozidel reaguje na každý hrbol a vyjeté koleje 200 autentických součástí vozidel, které vám pomůžou vyladit výkon svého off-roadového stroje Přes 100 tahačů, devět otevřených světů a 1000 mil krajiny, ve které můžete dojet až na obzor Spousta různých soutěží včetně Hill Climb, Baja Endurance Races, Circuit Track Races a dalších Volná hratelnost: jeďte, jak daleko chcete, a hledejte skryté stopy, skoky a další off-roadové šílenství

  Vlastnosti HD:

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí BAJA: Edge of Control HD (PC DIGITAL)!