Basketball Pro Management 2014
Digital

241
Nákupem získáte 2 Kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: Basketbal, Manažerské
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1004407
 • 35 šampionátů, včetně 5 ženských šampionátů a amerických univerzit (330 týmů), neuvěřitelných 10 000 hráčů.Sestavte si vlastní tým!Vytvořte si vlastní herní systém (pozice i akce jednotlivých hráčů v naplánovaných útocích).Najímejte hráče (nezávislí agenti, zápůjčky, nákupy i výměny).Zajistěte odborníky pro zázemí týmu.Hledejte nové talenty.Dosahujte cíle v jednotlivých sezónách (a nenechte se vyhodit).Spravujte stadion (ceny místenek, údržbu, rozšiřování).Organizujte tréninky.Plánujte taktiky.Zápasy se odehrávají v reálném čase, přičemž hráč může přímo ovlivnit hru:Může změnit taktiku nebo provést střídání kdykoliv během zápasu.Umělá inteligence reaguje na vaše požadavky okamžitě.2D simulace zápasů.
  Basketball Pro Management 2014 je perfektní kombinací mezi manažerem a simulací. Staňte se trenérem vašeho oblíbeného týmu a doveďte ho na vrchol správou spousty různých parametrů každý den: soupisek, tréninků, financí, členů týmu, taktik, hledání nových talentů atd.
  Hlavní vlastnosti:
  35 šampionátů, včetně 5 ženských šampionátů a amerických univerzit (330 týmů), neuvěřitelných 10 000 hráčů.Sestavte si vlastní tým!Vytvořte si vlastní herní systém (pozice i akce jednotlivých hráčů v naplánovaných útocích).Najímejte hráče (nezávislí agenti, zápůjčky, nákupy i výměny).Zajistěte odborníky pro zázemí týmu.Hledejte nové talenty.Dosahujte cíle v jednotlivých sezónách (a nenechte se vyhodit).Spravujte stadion (ceny místenek, údržbu, rozšiřování).Organizujte tréninky.Plánujte taktiky.Zápasy se odehrávají v reálném čase, přičemž hráč může přímo ovlivnit hru:Může změnit taktiku nebo provést střídání kdykoliv během zápasu.Umělá inteligence reaguje na vaše požadavky okamžitě.2D simulace zápasů.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Basketball Pro Management 2014? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

doom, doom30, doomslayer, 30years
funkopopcz, funkopopaddict, funkocz, popfigurky, darek
playstationslim, ps5, playstation, playstation5
polstar, doplnkydobytu, doplnkydodomu, blackfridaycz
cyberpunk2077, cyberpunk, nightcity, komiksycesky
funkopopcz, sberatelskefigurky, funkopop