Batman: Arkham Knight
XONE

(2x)
899
Nákupem získáte 36 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Sci-Fi, TPS
 • Všechno jednou končí. Závěrečný díl cenami ověnčené Arkham série, přináší epické finále celé trilogie. Arkham Knight poprvé představuje zbrusu nový model legendárního Batmobilu. V kombinaci s vylepšenou typickou "arkham" hratelností se tak můžete těšit na opravdu ultimátní Batmanovskou hru.  BATMOBIL POPRVÉ V AKCI
  Legendární Batmobil se zde představuje v kompletně novém a originálním pojetí. Nekompromisní obrněné vozidlo, plné high-tech vymožeností a nebezpečných zbraní, je navrženo tak, aby jste s ním mohli projíždět po celém Gotham City. Můžete v něm pronásledovat zločince v plné rychlosti nebo jej transformovat ve vojenský obrněný tank a vypořádat se s nimi na místě. Batmobil navíc rozšiřuje všechny hrdinovi schopnosti od řešení puzzlů, přes vyšetřování místa činu, až po souboje, kde plní roli takřka plnohodnotného parťáka.

  PROZKOUMEJTE CELÝ GOTHAM
  Poprvé v historii můžete prozkoumat celé Gotham City v celé jeho temné kráse. Město je zde pětkrát větší než v Arkham City a mnohonásobně detailnější a plné nebezpečných individuí.

  VYLEPŠENÉ SOUBOJE A "GADGETY"
  V Arkham Knight najdete mnohem víc bojových chvatů a gadgetů, než v obou předchozích hrách dohromady. Nově budete moci spoustu vychytávek používat i při plachtění, takže budete moci házet batarangy nebo střílet háky. Všemocný Batmanův opasek teď unese více věcí, takže se vyšetřovaní místa činu nebo stealth hratelnost dočká znatelných úprav.

  ORIGINÁLNÍ VEDLEJŠÍ MISE
  Nápadité vedlejší mise vás naprosto ponoří do vznikajícího chaosu v ulicích Gothamu. Jako vždy budete mít naprostou volnost, zda se nejdříve vrhnete zpacifikovat desítky menších padouchů nebo se pustíte rovnou do těch nejznámějších záporáků v napínavé příběhové lince.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • [Crash]

   :D :D Tak...a Xone mám koupený :D...ačkoliv sem se dozvěděl že je hra odložená takže musím čekat...ale věřím že tohle bude opravdu něco na co nezapomeneme...Jdu o toho !

  • [Crash]

   Odehrál sem všechny díly a doposud vím že to byla BOMBA všech akčních her. Avšak tenhle díl bude ještě větší BOMBAA a o to je to horší že my blázni si budeme muset koupit XboxONE. Nechápu proč Aarkham Knight nepodpoří Xbox360,myslím že je to pořád stroj a utáhne břemeno grafiky i Cpu. No asi máme smůlu a budeme muset utrácet :-(

Recenze na Zing.cz (3)

Hodnocení 8/10

Na konzolích PS4 a Xbox One jde o důstojné zakončení, které malinko sráží minimum inovací a nucené používání Batmobilu. Škoda, že na tom není stejně i PC verze.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení 10/10

  Přečíst celou recenzi

Hodnocení 7/10

Jste-li fanoušci Batmana a Arkham Knight vás bavil, stejně si počkejte na nějakou slevu. Season Pass je sice dobrý, ale tu cenu (na Steamu 36,99€) neobhájí ani to Season of Infamy.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Pro fanoušky jako jsem já je tato hra nutností. Ohromila mě sice grafika, ale ty bossové by mohli být lepší. Příběhová DLC jsou sice zajímavá a plus za to, že jsou za jiné postavy, ale jsou strašně krátká a drahá. Nejlepší díl podle mě stále Arkham City.

Pro fanoušky série nutnost. Zakončení celé Herní Ságy se tvůcům podařilo.