Batman: Arkham Origins Season Pass (PC DIGITAL)
DIGITAL

399
Nákupem získáte 15 kreditů

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Štítky: Sci-Fi, TPS
 • Rozšiřte si zážitek z Arkham Origins zakoupení season passu! Získejte přístup k novým mapám s výzvami, ke dvěma balíčkům skinů a nové epické příběhové kampani. K tomu všemu získáte ještě dva exkluzivní skiny pro Batmana: Gotham by Gaslight BatmanTM a Brightest Day BatmanTM.

  Všechny skiny můžete použít v příběhové kampani po dokončení hlavního příběhu, na mapách výzev a online. Všechen ostatní obsah Season Passu můžete použít jen v příběhové kampani. Všechen obsah ze Season Passu si budete moci zakoupit samostatně.

  Season Pass Skin Pack obsahuje:

  Gotham by Gaslight BatmanTM:
  Vneste si do hry trochu atmosféry roku 1889. Oblékněte Batmana do obleku inspirovaného grafickou novelou GOTHAM BY GASLIGHT od Briana Augustyna a Mikea Mignoly. Od kalhot z přírodních vláken až po kožený opasek s vrhacími noži, každý detail je přesně vymodelován podle komiksové předlohy. Brightest Day BatmanTM:
  Zahrajte si za Brightest Day BatmanTM, Batmana, který vstal z mrtvých díky Bílému světlu v sérii BRIGHTEST DAY od Geoffa Johnse a Petera Tomassiho. Oblek Brightest Day BatmanTM je bílý, narozdíl od těch ostatních ve hře.

  New Millennium Skins Pack obsahuje:

  Získejte nejnovější vybavení, aniž byste museli zaplatit plnou cenu. Ušetřete na New Millennium Skins Pack díky Season Passu! Nejlepší skiny: New Millennium Skin Pack obsahuje 5 nejžádanějších skinů: Red Son BatmanTM, Blackest Night BatmanTM, New 52 BatmanTM, BatmanTM: Noel,  1st Appearance BatmanTM a One Year Later Robin.

  Infinite Earth Skins Pack obsahuje:

  Získejte nejnovější vybavení, aniž byste museli zaplatit plnou cenu. Ušetřete na Infinite Earth Skins Pack díky Season Passu! Skiny, na které jste čekali: Infinite Earth Skins Pack obsahuje 5 nejlepších skinů: Earth 2 Dark Knight, Long Halloween BatmanTM, BatmanTM: Dark Knight of the Round Table, Thrillkiller BatmanTM, Earth 2 BatmanTM, Classic Tim Drake Robin

  Initiation DLC obsahuje:

  Podívejte se zpět v čase: Vypravte se do doby před tím, než Batman vůbec začal existovat a převezměte kontrolu nad Brucem Waynem, když dokončuje trénink v bojových uměních. Poznejte exotické oblasti včetně bambusového lesa a klášteru v horách. Tam, kde Batman opravdu začal: Staňte se svědky zrození nejmocnějšího světového bojovníka se zločinem díky tomuto DLC, které obsahuje 2 skiny (Bruce Wayne a Vigilante Bruce Wayne), čtyři mapy výzev a kampaň výhev.

  Narrative DLC obsahuje:

  Získejte za svoje peníze víc příběhu: Ušetřete na Narrative DLC zakoupením Season Passu. Poznejte svět Arkhamu trochu víc: Narrative DLC vás vezme tam, kde začíná příběh ARKHAM ORIGINS gradovat a poskytne vám větší vhled do Batmanových raných let.

  BATMAN: ARKHAM ORIGINS software © 2013 Warner Bros. Entertainment Inc. Vyrobeno ve WB Games Montréal a Splash Damage.

  BATMAN a všechny postavy, jejich typický vzhled a související prvky jsou obchodními známkami DC Comics, © 2013. Všechna práva vyhrazena.
  WB GAMES LOGO, WB SHIELD: TM & © Warner Bros. Entertainment Inc.
  (s13)

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Batman: Arkham Origins Season Pass (PC DIGITAL)!