Batman: The Telltale Series
XONE

899
Nákupem získáte 35 kreditů
 • 899 Kč Skladem
 • 199 KčPouze na prodejnách
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
 • Objevte dalekosáhlé následky svých rozhodnutí jako Temný rytíř. Mistři epizodických filmových her z Telltale představují svoji zatím nejambicióznější hru. Jako Batman narazíte na klasické spojence i protivníky a jako Bruce Wayne pocítíte co opravdu znamená, býti mužem v kápi.

  Disk obsahuje první epizodu hry. Následující čtyři budou postupně dostupné ke stažení, jak budou vycházet.  NOVÝ PŘÍBĚH
  Drsný a násilný příběh od autorů herní série The Walking Dead otřese jak samotným Brucem, tak i už tak křehkou stabilitou Gotham City. Vaše volby v průběhu hry vytvoří novou kapitolu v životě výstředního průmyslníka a netopýřího detektiva.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 9/10

Telltale se hra o Batmanovi opravdu povedla. Nabízí originální příběh, nečekané zvraty, zajímavé postavy, hromadu miniher a QTE sekvencí a kvalitní audiovizuální zpracování. Jedinými vadami na kráse je tak horší technické zpracování a fakt, že po osmi hodinách se dostaví závěrečné titulky. Chce to druhou sérii a to co nejdřív!  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Batman: The Telltale Series!