Battlefield 4 Premium Edition (PC) DIGITAL - hra + 5 rozšíření
DIGITAL

712
Nákupem získáte 28 kreditů
 • 699 Kč Skladem

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: OriginOriginLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Online multiplayer
Štítky: Válka
Hra také dostupná pro:  PCXONEXBOX 360PS4
 • Battlefield 4 Second Assault – Obsahuje čtyři nejoblíbenější mapy Battlefield 3 v novém kabátku enginu Frostbite 3.  Battlefield 4 China Rising – Hráči budou bojovat o dominanci na obrovské a majestátní pevnině Číny.  Battlefield 4 Naval Strike – Zažijte dynamické oceánské souboje, které na moře přenese čínská armada.  Battlefield 4 Dragon’s Teeth – Americká armáda vrací úder v pouličních soubojích.  Battlefield 4 Final Stand – Válka dostane své epické rozuzlení. 

  OBSAHUJE ZÁKLADNÍ HRU BATTLEFIELD 4 + PŘÍSTUP DO 5 HERNÍCH ROZŠÍŘENÍ.

  BATTLEFIELD 4:  

  Vrhněte se v soubojích pro více hráčů v Battlefieldu 4 do víru totální války. Díky podpoře her s až 64 hráči a sedmi unikátním herním režimům dostupným na 10 rozsáhlých mapách se Battlefield 4 může pyšnit bezkonkurenčním herním záběrem.


  Napínavá kampaň jednoho hráče
  Battlefield 4™ přináší dramatickou kampaň pro jednoho hráče opírající se o působivost příběhu hlavních postav a využívající ty nejlepší multiplayerové prvky. Ovládejte celou řadu vozidel, naučte se využívat možností destrukce prostředí a nenechte svoji jednotku ve štychu. V režimu Commander sledujete bojiště z ptačí perspektivy, která umožní provádět strategická rozhodnutí za účelem podpory týmu. Velitel operace poskytuje důležité informace, organizuje podpůrné akce a vysílá do boje účinné posily.


  Válka naplno
  Ponořte se do velkolepého válečného chaosu plného strhujících nepředvídatelných okamžiků, poháněného energií nového enginu Frostbite 3. Hroutící se mrakodrap nebo torpédoborec narážející na pobřeží, to vše jsou ohromující momenty, které pod vlajkou konceptu Levolution dosud nevídaným způsobem v Battlefieldu 4 ovlivňují běh her. Naučte se přizpůsobovat se měnícím se podmínkám bojiště.


  Obojživelné operace
  Neobvyklá pozornost se tentokrát věnuje prostředkům vedení boje z vodní hladiny, ať už to jsou vodní skútry nebo těžké útočné čluny, a před hráči tak stojí nové příležitosti k ovládnutí vodního i pobřežního prostoru, ale i výzvy v podobě rozbouřeného, dynamicky se měnícího moře.

  ROZŠÍŘENÍ BATTLEFIELD 4 PREMIUM:  

  Battlefield 4 Premium členství nabízí těchto pět rozšiřujících balíčků a další exkluzivní obsah:

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Battlefield 4 Premium Edition (PC) DIGITAL - hra + 5 rozšíření!