Battlefield: Hardline
XONE

(3x)
349 499 Kč

Sleva platí do 14. 6. 2020

 • 349 Kč Skladem
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Taktické
Hra také dostupná pro:  PCPS4
 • Pošlete vzduchem posily svému týmu na druhém konci mapy, zničte protivníky agresivním zásahem na silnici nebo pláchněte poldům obtěžkáni kořistí na motorce. Hra v pozemních i vzdušných dopravních prostředcích je v Battlefieldu Hardline rychlá, zběsilá a hlavně neotřelá.
  V Battlefield: Hardline si splníte svůj sen stát se poldou nebo zločincem. Hardline kombinuje intenzivní multiplayer, známý ze série Battlefield, a emotivní příběh, který se svým stylem blíží moderním televizním kriminálkám.

  Kriminálka Battlefield
  V dramatické příběhové kampani pro jednoho hráče se ujmete role mladého detektiva Nicka Mendozy, jenž se vydává do soukromé bitvy napříč celou zemí s cílem pomstít se za zradu bývalým parťákům.

  Nejrychlejší Battlefield v dějinách
  V nových režimech pro více hráčů, jako jsou například Loupež (Heist) nebo Rescue (Záchrana), je vaším úkolem chytat kriminálníky, vykrádat sejfy a zachraňovat rukojmí podle toho, na kterou stranu zákona se postavíte.
  Pomocí lezeckých háků a slaňovacích kladek vyšplháte na budovy a prosvištíte s penězi napříč městem. Nehledě na strategii bude jako vždy klíčovým prvkem týmová spolupráce.

  Destrukce celého města
  Vystřílejte podzemní pěstírnu, vyhoďte do povětří bankovní trezor nebo proměňte autosalón v Los Angeles v hromadu trosek. Pestré lokace městského prostředí jsou moderní, sexy a umožňují rozsáhlou destrukci.

  Chaos na silnici i ve vzduchu
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • ZeroX

   je možné že se mi hra instaluje na nové koupeném xbo 9 hodin a je tam 30%?

  • Nechapu

   Starší verze xbox 360 pro ní se udělají cz tit ale pro xbox one a dalsí konzole jako ps3,ps4 ne,to opravdu nechapu :D

Recenze na Zing.cz (2)

Hodnocení 7/10

Zatímco singleplayer opět nezazářil, multiplayer ukázal, že by se jednou mohl Battlefield znovu postavit na nohy a nabýt trochu ztracené slávy. Hardline má stále co dohánět, ale navzdory chybám jde o důstojný přírůstek do série, jenž má šanci zaujmout i ty, kteří nad posledními díly zlomili hůl.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení 7/10

Hardline není špatnou hrou. Chybí jí však vize a jasně oddefinovatelné aspekty od předchůdce, které by tuto hru dělali něčím významnějším, jako je datadisk za plnou cenu.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

Singleplayer možná nadchne fanoušky detektivek, ale neudrží vás dlouho. O to více vás bude bavit samotný Multiplayer u kterého strávíte spoustu času ani by jste si to sami uvědomili.

Nejhorší Battlefield jaký kdy byl. Hra je vyloženě pro Multi-player,a pokud někdo hledáte Single-FPS které nadchne tak si počkejte radši na COD:BO III.

dle mně je na této hře o 100 procent lepší multiplayer než nudný příběh.