Battletech - Digital Deluxe Edition (PC DIGITAL)
DIGITAL

1 069
Nákupem získáte 42 kreditů
 • 1 069 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Štítky: Sci-Fi, Tahové, Taktické, Mechové
 • Battletech: Deluxe Edition obsahuje:

  Hru Battletech Digitální artbook Digitální soundtrack Tapety v rozlišení 4K Avatara na fórum Paradoxu

  Tvůrce původní hry BATTLETECH/MechWarrior, Jordan Weisman, a vývojáři mnohokrát oceněné série Shadowrun Returns představují novou generaci tahových taktických soubojů Mechů.

  Píše se rok 3025 a galaxii sužuje nekonečná válka, kterou vedou šlechtické rody pomocí obrovských, mechanických bojových vozidel zvaných „BattleMechy“. Převezměte velení nad svou nájemnou družinou Mechů a bojovníků, kteří je pilotují a snažte se přežít v brutální mezihvězdné občanské válce. Vylepšujte svou hvězdnou operační základnu, vyjednávejte nové smlouvy s feudálními pány, opravujte a udržujte stárnoucí BattleMechy a provozujte ničivé bojové taktiky, abyste porazili své nepřátele na bojišti.

  Vlastnosti hry:

  OVLÁDEJTE JEDNOTKU MECHŮ V TAHOVÝCH SOUBOJÍCH:

  Nasaďte více než 30 BattleMechů v široké škále kombinací. Použijte terén, polohování, výběr zbraní a speciální dovednosti, které vám pomohou porazit nepřátele.

  SPRAVUJTE VAŠI SPOLEČNOST ŽOLDÁKŮ:

  Nabírejte, přizpůsobujte a vyvíjejte jedinečné bojovníky MechWarriors. Vylepšujte a přizpůsobte výsadkové lodě. Mějte dohled nad týmy techniků, inženýrů a podpůrného personálu.

  ZÚČASTNĚTE SE BEZNADĚJNÉ OBČANSKÉ VÁLKY:

  Ponořte se do příběhu násilím svrhnuté vladařky, která aby získala zpět svůj trůn vede brutální válku... s vaší pomocí, pokud ji ji poskytnete.

  PŘIZPŮSOBTE SVÉ MECHY:

  Využijte laboratoře k údržbě a modernizaci jednotek. Nahrazujte poškozené zbraňové systémy bojovými zbraněmi z padlých nepřátel.

  VYBOJUJTE SI CESTU Z PERIFÉRIÍ:

  Jako žoldnéř cestujete po rozsáhlých územích, přijímáte mise a budujete svou pověst u šlechtických domů a místních frakcí.

  PVP MULTIPLAYER A REŽIM POTYČKY:

  Přizpůsobte svou jednotku Mechů a bojujte se svými přáteli, soupeřte s protivníky online nebo si vyzkoušejte režim pro jednoho hráče a změřte své síly s AI.

  Copyright© 2018 Harebrained Holdings, Inc. All Rights Reserved.
  MechWarrior and BATTLETECH® are registered trademarks of Microsoft Corporation in Europe, the U.S., and other countries, and are used under license.
  Published by Paradox Interactive AB. All other trademarks, logos and copyrights are property of their respective owners.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Battletech - Digital Deluxe Edition (PC DIGITAL)!