Battletech: Flashpoint (PC DIGITAL)
DIGITAL

429
Nákupem získáte 17 kreditů

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Štítky: Sci-Fi, Tahové, Taktické, Mechové
 • Vyžaduje základní hru BATTLETECH (verze pro Steam).

  První rozšíření pro BATTLETECH přidává nový způsob hratelnosti pro žoldnéře, hloubku a více než 30 hodin obsahu. Představujeme Flashpoints: rozvětvené příběhy, které spojují mise žoldnéřů, vysoké sázky, rozhovory s posádkou, speciální události, důležité volby a vzácná bonusové ocenění, posouvají konečnou hratelnost BATTLETECH a režim kariéry na zcela novou úroveň.

  Rozšíření Flashpoints vás uvrhne do sporů a machinací různých Great Houses of the Inner Sphere a bude vyzvou i pro ty nejzkušenější velitele. Kromě dějových zvratů obsahují některé příběhy Flashpoint vícestupňové mise, během kterých hráči nemohou opravovat nebo léčit své jednotky, zatímco jiné, ve kterých budou mít za úkol infiltraci, musí omezit hmotnost případně nasazených BattleMechs.

  Kromě přidání více než 30 hodin vzrušujících Flashpoints pro BATTLETECH hráči obdrží přístup ke 3 novým Mechům (včetně očekávaného Hatchetmana), které vyžadují nový typ mise a nové tropické prostředí, které poskytuje nejlepší a nejnáročnější zážitek z hraní v BATTLETECH.

  FLASHPOINTS

  Zde jsou příklady mnohých nových příběhů a výzev, s nimiž se setkáte jako velitel žoldnéřů ve Flashpoint:

  Mimoškolní aktivity

  Malé hádky politických soupeřů se stanou smrtelně nebezpečnými a civilisté jsou uvězněni v křížové palbě. Odvedete je na na bezpečné místo, vystavíte MechWarriors a jejich Mechy nebezpečí... i když nebudou moci zaplatit?

  Myšlenky zločince

  Rutinní zachycení skladu kriminálního syndikátu odhaluje místo odpočinku starověkého BattleMeche. Budete tyto informace sdílet s vaším zaměstnavatelem nebo si toho Mecha ponecháte?

  Lovci hlav

  Dvojčata jsou trnem v oku vašeho zaměstnavatele a nastal čas se s tímto problémem vypořádat. Ale když jsou poraženi a sourozenci se rozprchnou různými směry, budete si muset vybrat, kterého velitele, a kterou jedinečnou kořist, budete následovat.

  NOVÉ BATTLEMECHY

  Rozšiřte svůj arzenál pomocí devastujícího pancíře Hatchetmana, rychlostí a všestranností Craba a bojového počítače Cyclopa.

  NOVÉ VÝZVY
  Target Acquisition to je nový, vzrušující typ mise, který otestuje vaše lehké a střední Mechy. Převezměte kontrolu nad třemi lokalitami, abyste triangulovali oheň na nepřátelskou instalaci dříve, než vyprší čas.

  NOVÝ BIOM
  Bojujte v úplně novém tropickém prostředí - ale dávejte pozor na výtrusová oblaka (nebo je používejte pro váš prospěch).

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Battletech: Flashpoint (PC DIGITAL)!